Let's Tap

Let's Tap

5,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Prope
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.12.2008
Europa:
19.06.2009
Producent:
Prope
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.12.2008
Europa:
19.06.2009

Let's Tap - opis gry

Let’s Tap to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Prope i wydana przez Segę na Wii. Przy jej produkcji brał udział Yuji Naka, twórca serii Sonic. Jeszcze przed premierą zapowiedział on, że chce, by w Let’s Tap “mogły grać nawet pingwiny”.

W Let’s Tap mamy do czynienia z kilkoma rytmicznymi (i nie tylko) minigrami. Przy każdej z nich założenia są niezwykle proste - musimy stukać ręką kierując w ten sposób wydarzeniami rozgrywającymi się na ekranie. W praniu wygląda to w ten sposób, że kładziemy Wiilota na stabilnej powierzchni i uderzamy w nią gdy wymaga tego gra, dzięki czemu kontroler wyłapuje drganie. Gra sprzedawana była w Europie z dwoma pudełkami, które można było wykorzystać w tym właśnie celu.

 

Dostępne w Let’s Tap minigry to: Tap Runner, w którym maksymalnie cztery osoby biorą udział w biegu z przeszkodami i gdzie szybkość naszego podopiecznego zależy od częstotliwości ‘stukania’; Rhythm Tap gdzie stukamy zgodnie z rytmem; Silent Blocks oferujący wyzwanie polegające na wyjmowaniu klocków z niestabilnej wieży (istnieje też wariacja tej minigry w której należy łączyć klocki o tym samym kolorze); Bubble Voyager pozwalający nam wcielić się w postać podróżującą po labiryntach i kolekcjonującą gwiazdki, oraz Visualizer, w którym tworzymy stukaniem różne zjawiska (fajerwerki nad miastem czy fale wody).

 

Let’s Tap cieszył się dobrą opinią wśród graczy i mediów branżowych. Grę chwalono za innowacyjne sterowanie i ciekawe minigry. Muzykę do tytułu Prope napisało kilku znanych japońskich kompozytorów mających na koncie ścieżki dźwiękowe do solidnej liczby klasyków. Byli to między innymi Naofumi Hataya, Shinji Hosoe i Masaharu Iwata.

Wideo - Let's Tap

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych