Hyper Demon

Hyper Demon

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
19.09.2022
Europa:
19.09.2022
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
19.09.2022
Europa:
19.09.2022

Hyper Demon - opis gry

Hyper Demon to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez studio Sorath. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Hyper Demon

Hyper Demon to surrealistyczna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która jest duchowym spadkobiercą Devil Daggers, innej strzelaniny studia Sorath. Obie gry pozbawione są fabuły, skupiając się raczej na konkretnym gameplayowym pomyślę. W Devil Daggers musieliśmy przeżyć jak najdłużej, w Hyper Demon zabawa polega z kolei na jak najszybszym eliminowaniu demonów.

Zmagania odbywają się na stosunkowo niedużej trójwymiarowej mapie spowitej ciemnością. Zmagania rozpoczynamy mając sekund dziesięć sekund na koncie. Na planszy pojawiają się demony, który musimy eliminować, za co otrzymujemy dodatkowy czas. Nasze możliwości wprawdzie są ograniczone, ale z każdego dostępnego narzędzia/umiejętności musimy robić dobry użytek. Do dyspozycji mamy np. unik spowalniający czas (jeśli wykonamy go chwilę przed atakiem nieprzyjaciela), skok, dash w powietrzu, zeskoczenie z impetem na wroga, rykoszety itd. Zbierać możemy też różnego rodzaju dopałki, jak chociażby spowolnienie czasu.

Poza głównym wariantem rozgrywki gra oferuje też trening pozwalajacy zapoznać się z zaimplementowanymi mechanikami oraz sieciowe rankingi, gdzie trafiają najlepsze wyniki graczy.

Wideo - Hyper Demon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper