HIGH ON LIFE

HIGH ON LIFE

7,1
60 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S 8.1
PC 8.6
PS4 -
XONE 8.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Squanch Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
13.12.2022
Europa:
13.12.2022
Producent:
Squanch Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
13.12.2022
Europa:
13.12.2022

HIGH ON LIFE - opis gry

HIGH ON LIFE to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Squanch Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series, PS4 i PS5.

Fabuła - HIGH ON LIFE

Dalsza część tekstu pod wideo

W pracach nad scenariuszem gry uczestniczył Justin Roiland, znany m.in. z serialu animowanego “Rick i Morty”. Głównym bohaterem gry jest bezimienny Łowca Głów, który zmuszony jest stawić czoło kosmicznemu kartelowi próbującemu złapać wszystkich ludzi na Ziemi, by uczynić z nich narkotyk dla obcych. W zmaganiach tych naszemu podopiecznemu pomaga Gatlian, będący w istocie gadającym pistoletem (podobnie jak inni jego pobratymcy).

Rozgrywka - HIGH ON LIFE

HIGH ON LIFE to surrealistyczna strzelanina FPP okraszona humorem charakterystycznym dla dzieł Roilanda. Zabawa sprowadza się do, jak na łowcę głów przystało, polowania na co bardziej niebezpiecznych złoczyńców. Podczas kampanii odwiedzamy rozmaite, niemałej wielkości biomy, gdzie polujemy na nasze ofiary. Tu i ówdzie natykamy się też na NPC-ów mogących dla przykładu zlecić nam wykonanie jakiegoś opcjonalnego zadania. Zlokalizowanie celu wieńczy starcie z bossem.

Na podorędziu nasz podopieczny posiada wspomnianego gatliana, który pełni funkcję broni. Wraz z postępami otrzymujemy kolejnych: na starcie jest to pistolet, ale z czasem dochodzi też shotgun, nóż czy creature pozwalający przyzwać do pomocy małe stworzenia atakujące nieprzyjaciół. ‘Bronie’ posiadają także dodatkową funkcję przydającą się podczas eksploracji i rozwiązywania środowiskowych łamigłówek, a poza tym regularnie komentują poczynania bohatera. Poza tym Łowca Głów posiada także odrzutowy plecak. Posiadany sprzęt można ulepszać.

Wideo - HIGH ON LIFE

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper