Hero-U: Rogue to Redemption

Hero-U: Rogue to Redemption

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Transolar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
10.07.2018
Europa:
10.07.2018
Producent:
Transolar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
10.07.2018
Europa:
10.07.2018

Hero-U: Rogue to Redemption - opis gry

Hero-U: Rogue to Redemption to gra RPG wyprodukowana przez studio Transolar Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Hero-U: Rogue to Redemption

Akcja rozgrywa się w świecie fantasy. Głównym bohaterem jest Shawn O’Conner, zwyczajny złodziej, który zostaje złapany podczas jednego ze swoich włamów. Shawn nie trafia jednak do więzienia. Zamiast tego otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - albo gnicie w lochu, albo nauka w Uniwersytecie Bohaterów. Wkrótce okazuje się, że Shawn nie ma specjalnych predyspozycji do bycia bohaterem, przez co trafia do klasy “wykluczonych bardów”, by tam od podstaw doskonalić się w takich dziedzinach jak walka, otwieranie zamków, skradanie czy umiejętności społeczne.

Rozgrywka - Hero-U: Rogue to Redemption

Pod względem rozgrywki produkcja Silesia Games przypomina serię Persona autorstwa studia Atlus. Po pierwsze, mamy tu do czynienia z życiem szkolnym, a po drugie - z zarządzaniem czasem. Gdy Shawn porusza się po jej terenie, czas upływa, dlatego regularnie musimy podejmować decyzje w sprawie tego, co i kiedy robić. Zajęcia kończą się o godz. 17, po czym udajemy się do stołówki, gdzie możemy zjeść.

Gdy obowiązki szkolne mamy za sobą, możemy udać się do dungeonu znajdującego się pod budynkiem instytucji. Starcia są turowe, ale walka to nie wszystko. Przemierzając lochy mamy do czynienia również z innymi wyzwaniami, np. łamigłówkami czy korzystaniem ze zdolności nabytych dzięki nauce.

W trakcie zmagań spotykamy różnych NPC-ów, z którymi da się nawiązywać relacje. Mają one przełożenie na rozgrywkę, np. za dobre odpowiedzi podczas zajęć otrzymujemy punkty umiejętności. Shawn może także romansować i psuć swoje relacje ze znajomymi, jeżeli będziemy nierozważni.

Wideo - Hero-U: Rogue to Redemption

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper