Guild of Darksteel

Guild of Darksteel

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digerati Distribution
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
15.07.2021
Europa:
15.07.2021
Producent:
Digerati Distribution
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
15.07.2021
Europa:
15.07.2021

Guild of Darksteel - opis gry

Guild of Darksteel to dwuwymiarowa gra action-RPG wyprodukowana przez niezależnego twórcę Igor Sandmana i wydana przez Digerati. Tytuł ukazał się na PC oraz Nintendo Switch.

Fabuła - Guild of Darksteel

Akcja rozgrywa się w świecie dark fantasy. Głównym bohaterem jest bezimienny najemnik, który jako nieśmiertelny przystępuje do tytułowej gildii, by poznać sens wiecznego życia. W tym celu eksploruje on podziemne korytarze pod miastem Ravenrock, gdzie odnalezione zostały macki z alternatywnego wymiaru. Aganon, władca krainy, do której trafił główny bohater, postanawia zbadać to zjawisko, dlatego wynajmuje najemników gotowych przeprowadzić ekspedycję.

Rozgrywka - Guild of Darksteel  

Guild of Darksteel to dwuwymiarowa gra action-RPG inspirowana serią Dark Souls. Podczas zmagań przemierzamy mroczne kazamaty próbując odkryć prawdę o podziemiach miasta Ravenrock. Głównym filarem rozgrywki jest tu oczywiście walka. Gdy spotykamy na drodze przeciwnika, rozpoczynamy starcie, co w praniu oznacza przełączenie się na nowy tryb (trochę jak w klasycznych jRPG, tylko że tutaj nie opuszczamy lokacji, by przenieść się na oddzielne pole walki). Tutejszy system wymaga przemyślanego działania - rzecz bowiem nie w tym by tylko atakować, ale też umiejętnie blokować nadchodzące ciosy. Twórca oddał do naszej dyspozycji różne kombinacje ataków, których użycie prócz zadania obrażeń może też mieć jakiś dodatkowy efekt. Co więcej, combosy z czasem da się usprawniać.

Oprócz głównego wątku w grze znajdziemy też opcjonalne questy, lecz są one w typie “przynieś-podaj”. 

Guild of Darksteel, choć czerpie z Dark Souls, nie jest grą trudną. Starcia są tu stosunkowo łatwe. Konsekwencją zgonu jest natomiast przeniesienie do wcześniejszego save pointu. 

Wideo - Guild of Darksteel

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Podobne gry

Więcej gier podobnych do Guild of Darksteel