Good Company

Good Company

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Chasing Carrots
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
21.06.2022
Europa:
21.06.2022
Producent:
Chasing Carrots
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
21.06.2022
Europa:
21.06.2022

Good Company - opis gry

Good Company to strategia ekonomiczna wyprodukowana przez studio Chasing Carrots i wydana przez The Irregular Corporation, w której zadaniem gracza jest zarządzanie firmą. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Good Company

Good Company to gra strategiczna. Naszym zadaniem jest zarządzanie firmą Charlie’s Circuits, którą otrzymujemy w spadku po ojcu. Zmagania sprowadzają się do tego, by uczynić z niej wiodącego technologicznego start-upa będącego dźwignąć całą gospodarkę kraju.

W grze mamy do czynienia z podziałem na levele (pierwsze cztery pełnią funkcję tutoriala). Na każdym z nich gra wyznacza nam pewne wytyczne do zrealizowania, np. wyprodukowanie określonej liczby egzemplarzy naszego produktu. Schemat zabawy sprowadza się do regularnego tworzenia i sprzedawania nowych technologii. Dla przykładu na pierwszych etapach działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą prostych kalkulatorów, lecz z czasem możemy zaprojektować nowsze modele: z lepszym ekranem, dłużej trzymającą baterią itd. Wraz ze sprzedażą zgarniamy tzw. discovery points, które następnie pozwalają nam odblokować dostęp do nowych rynków. 

Nie można jednak produkować obojętnego czego. Na względzie należy mieć bowiem zapotrzebowania i życzenia odbiorców. Samo dostarczenie nowego urządzenia to proces: pozyskanie materiałów, budowa komponentów, modułów, a dopiero na końcu tej drogi czeka ukończony produkt gotowy do rzucenia na rynek.

Good Company oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to kampania, tryb swobodny (gdzie nie nakłada się na nas żadnych wytycznych) oraz multiplayer.

Wideo - Good Company

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper