GoldenEye 007 Remaster

GoldenEye 007 (remaster)

8,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S 8.0
NS 10.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.01.2023
Europa:
27.01.2023
Producent:
Rare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.01.2023
Europa:
27.01.2023

GoldenEye 007 (remaster) - opis gry

GoldenEye 007 to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Rare. Tytuł ukazał się na konsolach Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch (w ramach usługi Nintendo Switch Online). Jest on remasterem gry o tej samej nazwie z konsoli Nintendo 64.

Fabuła - GoldenEye 007

Fabuła gry nie odbiega bardzo od filmowego materiału źródłowego. Agent James Bond musi powstrzymać organizację zwaną Janus, która używa satelity GoldenEye do wykradania pieniędzy z banków nie pozostawiając przy tym żadnego śladu.

Rozgrywka - GoldenEye 007

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Struktura rozgrywki wygląda następująco - jako Bond musimy zrealizować pewne wytyczne (zniszczyć coś, uratować zakładnika, spotkać się z przyjaźnie nastawionym NPC-em) i dotrzeć do końca poziomu. Oczywiście agent 007 nie byłby sobą gdyby nie posiadał różnych wymyślnych gadżetów ułatwiających mu wykonywanie zadań. Pojawiają się nawet te z poprzednich filmów.

Bond ma do dyspozycji różne rodzaje broni - pistolety (w tym ikoniczny Walter PPK), karabiny maszynowe, granaty, noże do rzucania i inne. Część uzbrojenia posiada odpowiedniki w prawdziwym świecie (choć tutaj mają inne nazwy), część natomiast jest całkowicie fikcyjna.

Nie bez znaczenia w grze jest skradanie. Wystrzał broni może zaalarmować nieprzyjaciół, co sprawi, że zacznie zlatywać się ich hurtowa ilość. Przeciwników mogących namieszać najlepiej eliminować w takim przypadku pistoletem z tłumikiem.

Łącznie do przejścia jest dwadzieścia poziomów, które w razie czego możemy powtarzać. Przejście ich w odpowiednim czasie nagradzane jest cheatami mogącymi urozmaicić rozgrywkę. Gra oferuje kilka poziomów trudności. Wyższy oznacza nie tylko bardziej niebezpiecznych przeciwników, ale również mniej amunicji i więcej wytycznych do zrealizowania.

W GoldenEye nie zabrakło trybu wieloosobowego dla maksymalnie czterech osób. Na konsolach Microsoftu dostępny jest tylko wariant lokalny, na Nintendo Switch grać można też przez sieć.

Wideo - GoldenEye 007 (remaster)

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper