Knockout Home Fitness

Knockout Home Fitness

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pocket
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Inna
Premiery
Świat:
29.10.2020
Europa:
08.10.2021
Producent:
Pocket
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Inna
Premiery
Świat:
29.10.2020
Europa:
08.10.2021

Knockout Home Fitness - opis gry

Knockout Home Fitness to aplikacja pozwalająca dbać o formę fizyczną. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch, za jego produkcję odpowiadało studio Pocket. Tytuł powstał we współpracy z FiNC - popularną w Japonii aplikacją do fitnessu. 

Rozgrywka - Knockout Home Fitness

Knockout Home Fitness to, jak napisano na wstępie, aplikacja do ćwiczeń. Przykładowe ćwiczenia wykonujemy w rytm muzyki, ale poza tym bazują one na technikach rozmaitych sztuk walk: boksu, karate, muay thai czy kung-fu. Zasady są proste. Na ekranie widoczne są dwa rzędy, na których pojawiają się okrągłe ikonki (jeden rząd liczy ich maksymalnie osiem), te zaś informują nas, jaką czynność wykonać. Może to być dla przykładu wykonanie sierpowego, podbródkowego lub kopniaka. Na każdej ikonce widnieje ponadto kolor informujący nas, którą ręką mamy wykonać daną czynność. Im bardziej precyzyjni będziemy, tym lepszy wynik uzyskamy. 

Knockout Home Fitness oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to Personal Training, 3-Minute Fitness oraz My Report. Personal Training dostępny jest tylko raz dziennie. To zestaw konkretnych ćwiczeń wykonywanych na przestrzeni dziesięciu minut. 3-Minute Fitness to najważniejszy tryb, do którego dostęp mamy kiedy chcemy. W nim, jak sama nazwa wskazuje, wykonujemy ćwiczenia przez trzy minuty (niektóre ćwiczenia należy jednak uprzednio odblokować w Personal Training). My Report to z kolei kalendarz śledzący informację o tym, w które dni ćwiczyliśmy i ile kalorii spaliliśmy.

Produkcja Pocket, co warto dodać, nie posiada multiplayera pod żadną postacią. 

Wideo - Knockout Home Fitness

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper