Feel Ski

Feel Ski

3,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 3.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sony Computer Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
01.11.2007
Producent:
Sony Computer Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.09.2007
Europa:
01.11.2007

Feel Ski - opis gry

Feel Ski (w USA Go! Sports Ski) to gra sportowa traktująca o narciarstwie wyprodukowana przez studio Yuke’s i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 3, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Produkcja studia Yuke’s, jak wspomniano na wstępie, traktuje o narciarstwie, choć z lekkim (arcade’owym) przymrużeniem oka. Patentem, który zasługuje na uwagę, jest tutaj sterowanie. Gra korzysta bowiem z funkcji, jakie oferują czujniki ruchu kontrolera Sixaxis/DualShock 3, nie przycisków i gałek (możemy jednak ustawić, jak reagować na ruch ma gra). I nie da się tego zmienić w opcjach ustawień. Słowem, wszystkie czynności, które możemy wykonać podczas rozgrywki, wykonujemy wywijając padem: skręcanie, rozpędzanie się kijkami, wyskoki, wykonywanie sztuczek itd. Do wyboru mamy trzy rodzaje nart: jeden pozwala łatwiej skręcać, ale jest wolniejszy, drugi na odwrót, a trzeci jest najbardziej zbalansowany.

Gra oferuje trzy warianty rozgrywki: Battle, Time Attack i Slalom. W tym pierwszym rywalizujemy z maksymalnie trzema innymi zawodnikami, drugi to zwykła czasówka, a Slalom to rzecz jasna slalom. Dostępny jest także multiplayer (tylko wariant lokalny; dwie osoby mogą rywalizować na podzielonym ekranie) i sieciowe rankingi. Zawody odbywają się tylko na dwóch trasach, które można ogrywać w dwóch wersjach: z padającym śniegiem (ograniczającym widoczność) lub bez niego.

Żywotność Feel Ski wydłuża system wewnętrznych trofeów, które otrzymujemy za różne osiągnięcia (jest ich łącznie dwadzieścia siedem).

Gra była sprzedawana po bardzo niskiej cenie. Nie otrzymywała ona jednak wysokich not. Głównym powodem krytyki było pozostawiające do życzenia sterowanie.

Wideo - Feel Ski

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych