Elite Beat Agents

Elite Beat Agents

8,4
15 oceny

Ocena wg platformy:

DS 8.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2006
Europa:
13.07.2007
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2006
Europa:
13.07.2007

Elite Beat Agents - opis gry

Elite Beat Agents to gra muzyczna wyprodukowana przez studio iNiS i wydana przez Nintendo na NDS-a. EBA to przeznaczona na zachodnie rynki zlokalizowana wersja Osu! Tatakea! Ouendan.

Tytułowi ‘agenci’ tworzą rządowy specjalny oddział mający pomagać obywatelom w trudnych dla nich chwilach. Nie rozwiązują oni jednak za nich problemów bezpośrednio, ale tańczą podtrzymując ich na duchu. Gra składa się z oddzielnych, niepowiązanych ze sobą historii przeważnie opowiedzianych w humorystyczny sposób. Przygrywają im utwory wielu znanych wykonawców spośród których wymienić warto Queen, Village People, Deep Purple czy The Rolling Stones. W wersji zachodniej, warto dodać, całkowicie zmieniono ścieżkę dźwiękową.

 

Rozgrywka, jak przystało na dobrą grę muzyczną, jest prosta i wciągająca zarazem. Do sterowania używamy tylko ekranu dotykowego. Na ekranie pojawiają się różne znaki, które wymagają od nas wykonania pewnej czynności, np. klepnięcia ikonek w odpowiedniej kolejności lub wykonania konkretnych ruchów stylusem. O postępach -- tudzież ich braku -- informuje pasek Elite-O-Meter znajdujący się na dolnym ekranie konsoli. Jeśli będzie nam dobrze szło, zacznie się on zapełniać. Jeśli nie, przeciwnie. Zbyt duża liczba błędów kończy nasze zmagania wtopą. Każda z plansza składa się z kilku części i posiada trzy zakończenia w zależności od wyniku jaki nam się wykręcić. By uzyskać najlepszą notę musimy posiadać skuteczność na poziomie minimum 90 proc. Względem Ouendana twórcy dodali do EBA więcej statystyk dotyczących naszej gry oraz możliwość zapisywania ‘duchów’ najlepszych podejść.

 

Oprócz singla gra posiada także multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Do wyboru jest zarówno rywalizacja, jak i kooperacja (w co-opie gracze korzystają z jednego wskaźnika Elite-O-Meter). Rywalizacja nie wymaga od każdego gracza posiadania carta z grą, w kooperacji jest to jednak obowiązkowe.

Wideo - Elite Beat Agents

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych