Eggo Mania

Eggo Mania

6,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.3
XBOX 6.0
GC 8.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kemco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.09.2002
Europa:
25.10.2002
Producent:
Kemco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.09.2002
Europa:
25.10.2002

Eggo Mania - opis gry

Eggo Mania to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez brytyjskie studio HotGen i wydana przez Kemco. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xboxie, GameCube’ie oraz Game Boy Advance.

W Eggo Mania wcielamy się w postać przypominającą jajko (a w zasadzie będącej jajkiem), której zadaniem jest zbudowanie wieży na tyle wysokiej, by dobrnąć do balona znajdującego się w najwyższym punkcie planszy. By to uczynić, nasz podopieczny musi korzystać z pojawiających się klocków o różnych kształtach (co przywodzi na myśl Tetrisa). W teorii brzmi to wszystko prosto, ale po drodze zmagamy się z wieloma trudnościami. Po pierwsze, wieża którą budujemy musi mieć stabilne podstawy, bo w innym przypadku runie. Po drugie, na dole cały czas zbiera się woda, a po trzecie - na planszy regularnie pojawiają się jakieś przeszkody (np. meteoryty mogące rozpirzyć misternie budowaną konstrukcję) lub rywal próbuje nam wbić szpilę.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Jest to Eggo Mania, tutejszy główny tryb, Bomb Mode, w którym próbujemy zniszczyć wieżę przeciwnika bombami, Solo, gdzie usiłujemy nabić jak największą liczbę punktów (bez rywala), Survival, czyli próba utrzymania się jak najdłużej przy życiu, Custom pozwalają ustalić własne zasady oraz Tournament, turniej dla ośmiu osób (choć grać jednocześnie mogą tylko dwie). Wraz z postępami możemy odblokować dodatkową zawartość.

W grze występują pewne różnice między wersjami na duże konsole i GBA. Te pierwsze posiadają lepszą grafikę, wstawki przerywnikowe oraz tryby Custom i Tournament, natomiast na GBA dostępny jest Time Trial.

Wideo - Eggo Mania

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych