Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS 7.0
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Secret Base
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Roguelike
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.07.2023
Europa:
27.07.2023
Producent:
Secret Base
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Roguelike
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.07.2023
Europa:
27.07.2023

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons - opis gry

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons to chodzona bijatyka wyprodukowana przez studio Secret Base i wydana przez Modus Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Fabuła - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra opiera się na prostych fabularnych założeniach. Akcja Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons rozgrywa się w alternatywnych latach 90. XX wieku w Nowym Jorku zrujnowanym przez eksplozję bomby atomowej. Miasto podupada, a kontrolę nad nim zaczyna przejmować rosnąca jak na drożdżach przestępczość. Billy i Jimmy (oraz inni) postanawiają połączyć siły i położyć kres chaosowi.

Rozgrywka - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

System progresji w Rise of the Dragons różni się od klasycznych odsłon cyklu. Nie mamy tu do czynienia z podziałem na oddzielne plansze/levele, które przechodzimy po kolei, zamiast tego sami decydujemy, jakich zadań się podjąć. Na początku kampanii do wyboru mamy cztery lokacje i to od nas zależy, gdzie się najpierw udamy. Decyzja nie ma wpływu na stopień trudności – ten automatycznie dopasowuje się do potencjału naszych podopiecznych. Za wykonywanie misji otrzymujemy z kolei pieniądze pozwalające kupować lepsze umiejętności.

Twórcy przygotowali łącznie trzynaście grywalnych postaci, jednak na samym początku mamy dostęp tylko do czterech. Bohaterowie różnią się paroma właściwościami (zasięg ciosów, siła, szybkość) oraz atakami specjalnymi. Pomiędzy walczącymi można się przełączać, jeśli nabity zostanie stosowny wskaźnik.

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons posiada tryb multiplayer (kooperacja). Grać mogą razem maksymalnie dwie osoby jednocześnie.

Wideo - Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper