Dog's Life

Dog's Life

6,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frontier Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
50 godzin
Premiery
Świat:
31.10.2003
Europa:
31.10.2003
Producent:
Frontier Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
50 godzin
Premiery
Świat:
31.10.2003
Europa:
31.10.2003

Dog's Life - opis gry

Dog’s Life to gra action-adventure, która pozwala graczom przejąć kontrolę nad psem. Za jej produkcję odpowiadało brytyjskie studio Frontier Developments, a za wydanie Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

Głównym bohaterem gry jest zwyczajny pies Jake, który podkochuje się w suce Daisy. Ta zostaje jednak pewnego dnia złapana przez złą Miss Peaches i jej pomagierów, Wayne’a i Dwayne’a. Jake rusza w związku z tym w długą wyprawę, która będzie miała na celu oswobodzenie Daisy. Jego przygoda rozpocznie się w niewielkim miasteczku Clarksville, ale potem odwiedzi też inne miejscowości.

Jake odwiedzi łącznie trzy miejscowości. Lokacje te podzielone są dodatkowo na pomniejsze strefy, w których napotykamy różnych NPC-ów mogących nam zlecać zadania do wykonania. Jesli nam się uda, otrzymujemy kości. Kości mogą posłużyć do usprawniania umiejętności Jake’a (znajdujemy je także zakopane w ziemi).

Podczas przemierzania świata gry natkniemy się także na rozmaite zapachy występujące pod postacią kolorowych mgiełek. Służą one do aktywowania dodatkowych wyzwań z udziałem innych psów. Mogą to być wyścigi, przejmowanie kontroli nad obszarami terenu (poprzez ich obsikiwanie), testy na posłuszeństwo itd. itp.

Po uporaniu się z wyzwaniem jesteśmy w stanie przejąć kontrolę nad psem, z którym wygraliśmy rywalizację. Daje nam to dostęp do zupełnie nowych umiejętności, a co z tym idzie do kości, do których wcześniej nie mogliśmy się dorwać. W zmaganiach przeszkadzają nam inne czworonogi oraz kręcący się po okolicy hycle.

Jake musi być też karmiony. Przekąski znajdujemy w trakcie eksploracji lub prosząc o nie NPC-ów.

Wideo - Dog's Life

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych