Disney's Tarzan: Freeride

Disney's Tarzan: Freeride

6,8
15 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.8
GC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
18.5 godzin
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
23.11.2001
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
18.5 godzin
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
23.11.2001

Disney's Tarzan: Freeride - opis gry

Disney’s Tarzan: Freeride (w USA Untamed) to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Ubisoft Montreal. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i GameCube. Jego akcja toczyła się po wydarzeniach ukazanych w filmie animowanym “Tarzan”.

Akcja gry rozgrywa się niedługo po wydarzeniach ukazanych w filmie Disneya. Tarzan i Jane żyją razem w dżungli, ale pewnego dnia ich sytuacja się komplikuje. Źródłem nowych problemów staje się niejaki Oswald Gardner wraz z grupą innych brytyjskich odkrywców, którzy wyłapują miejscowe małpy. Gardner chce też złapać Tarzana i zabrać go do Anglii. Żeby zwiększyć swoje szanse, porywa Jane.

Pod względem rozgrywki gra przypomina trochę serię Crash Bandicoot. Przez lwią część rozgrywki wydarzenia śledzimy zza pleców głównego bohatera pokonując rozmaite przeszkody i walcząc z przeciwnikami. Tarzan potrafi wyprowadzać zwykłe ataki, a także korzystać np. z dzid, które tu i ówdzie odnajduje. Przydają się one zwłaszcza w przypadku starć z poważniejszymi rywalami. Poza tym nasz podopieczny może też chwytać inne przedmioty.

Pewne urozmaicenie stanowią poszukiwania małych małp, które musimy potem oddać pod opiekę rodziców, oraz taśm filmowych Gardnera. Nie jest to jednak trudne, bowiem gra została stworzona z myślą przede wszystkim o młodszych odbiorcach.

Poza standardowymi poziomami twórcy przygotowali też atrakcje pod postacią minigierek - są to trzy sporty ekstremalne. Tarzan pływa na desce, korzysta z nart wodnych i skacze na bungee. W trakcie wykonywania tych czynności zdobywamy punkty, których odpowiednia liczba nagradzana jest nowym życiem.

Poza trybem fabularnym produkcja Ubisoft oferuje także zestaw wyzwań, które polegają na przechodzeniu zaliczonych już poziomów i nabijaniu jak największej liczby punktów.

Wideo - Disney's Tarzan: Freeride

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych