Disney's PK: Out of the Shadows

Disney's PK: Out of the Shadows

6,5
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.5
GC 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
04.10.2002
Europa:
04.10.2002
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
04.10.2002
Europa:
04.10.2002

Disney's PK: Out of the Shadows - opis gry

Disney’s PK: Out of the Shadows to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft na PlayStation 2 i GameCube’a. Tytuł powstał na bazie komiksu.

Komiks oraz gra opowiadają o PK, zamaskowanym superbohaterze walczącym z niegodziwościami Kaczogrodu, w którego wciela się Kaczor Donald. W pogromcę przestępczości przemienił go Uno, sztuczna inteligencja, którą przypadkowo odkrył podczas stróżowania wieży Ducklair znajdującej się w sercu metropolii. W Out of the Shadows przed Donaldem stoi największe wyzwanie w jego dotychczasowej ‘karierze’ - musi bowiem stawić czoło inwazji kosmicznego imperium Evron (fabuła jednak, co warto dodać, jest dość szczątkowa).

Jeśli chodzi o rozgrywkę, PK odwiedzi różne zakątki świata: śnieżne regiony, pustynie, podwodne bazy itd. Poczynania naszego podopiecznego sprowadzają się przede wszystkim do walki z przeciwnikami, rzadziej do unikania przeszkód i tym podobnych rzeczy. Do zmagań z nieprzyjaciółmi Donaldowi służy jego laser, którym najpierw musimy namierzyć cel, a potem wcisnąć spust/stosowny przycisk.

Schemat ten bywa z czasem uatrakcyjniony innymi patentami. Przy zamkniętych drzwiach zdarza się, że Donald uruchamia niewielki pojazd, który służy do otwierania zamków. Mamy wtedy do czynienia z minigrą polegającą na manewrowaniu w ciasnych korytarzach. Poza tym na każdym levelu znajdziemy kilku naukowców, których można uratować (mamy na to wyznaczony czas,, ale za odbicie wszystkich nie dostajemy żadnej nagrody) i dodatkowe umiejętności jak podwójny skok, silniejszy atak czy możliwość niszczenia niektórych elementów otoczenia.

Wideo - Disney's PK: Out of the Shadows

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych