Diner Dash

Diner Dash

7,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 8.0
X360 8.0
Wii 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
18.11.2009
Europa:
18.11.2009
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
18.11.2009
Europa:
18.11.2009

Diner Dash - opis gry

Diner Dash to gra zręcznościowa z elementami strategii wyprodukowana przez PlayFirst i wydana przez Hudson Soft. Tytuł ukazał się na wielu platformach odnosząc sukces, który zaowocował powstaniem wielu kontynuacji i spin-offów. Wersja konsolowa trafiła na PlayStation 3, Xboxa 360 i Wii, ale dostępne są również inne edycje na PSP oraz NDS.

W Diner Dash gracz wciela się Flo, pracownicę wielkiej korporacji, która postanawia odejść z pracy, by otworzyć własną knajpę. Na początku wynajmuje stary lokal wymagający remontu, ale z czasem -- czyli wraz z sukcesami -- otworzy kolejne restauracje specjalizujące się w innych kuchniach.

Rozgrywka polega na obsługiwaniu klientów. Flo biega od stolika do stolika i im jest szybsza, tym więcej pieniędzy zarobi. Jeśli zarobi ich odpowiednią ilość, przechodzi na następny poziom. Tyle skrót, a dokładniej wygląda to w następujący sposób: po wejściu do lokalu klienta należy posadzić przy stoliku, gdzie zaczyna czytać menu. Następnie należy odebrać zamówienie i przekazać je do kuchni. Z kuchni posiłek dostarczamy do oczekującego klienta, a klient po spożyciu zostawia napiwek. Ale to nie wszystko. Na koniec należy uprzątnąć stolik, zanim nie pojawią się następni goście. A gdy się pojawią, powtarzamy cały proces od początku.

Klienci dzielą się na kilka rodzajów i o ich samopoczuciu informują serduszka zawieszone nad głową. Im dłużej każemy im czekać, tym gorszy jest ich humor, a w efekcie tego serduszka znikają. Niecierpliwego klienta można przekabacić podając mu coś do picia, jeśli się jednak nie uda, wychodzi on z knajpy, a my tracimy punkty. Dla przykładu najbardziej cierpliwy jest emeryt, ale wolno je i daje najmniejsze napiwki. Jego kompletnym przeciwieństwem jest bizneswoman.

W grze znajdują się dwa tryby. Pierwszy to Career, czyli kariera, gdzie śledzimy historię sukcesu Flo, a drugi, czyli Endless Shift, jest czymś w rodzaju survivalu - gracz musi wytrzymać jak najdłużej grając na jednym levelu. Dodatkowo istnieje jeszcze wariacja Cooking Dash, w której gotujemy my, a nie kucharz.

Wideo - Diner Dash

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych