Code Shifter

Code Shifter

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.0
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.01.2020
Europa:
30.01.2020
Polska:
30.01.2020
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.01.2020
Europa:
30.01.2020
Polska:
30.01.2020

Code Shifter - opis gry

Code Shifter to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Arc System Works. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Fabuła kręci się wokół fikcyjnej firmy Awesome Rainbow Corp produkującej gry video. Ostatnimi czasy zmaga się ona z poważnymi kłopotami. Mianowicie tworzone przez nią gry pełne są rozlicznych bugów, a ich obecność sugeruje nie tyle błędy popełniane przez pracowników, co czysty sabotaż przeprowadzany przez niezidentyfikowanego sprawcę. By zaradzić problemowi, programistka Stella tworzy Serę, avatar, który ma dojść do sedna sprawy przeczesując kod wytworzony przez ARC i eliminując po drodze wszystkie błędy.

Pod względem rozgrywki Code Shifter to dwuwymiarowa gra zręcznościowa. Podczas rozgrywki wcielamy się głównie we wspomnianą, która eliminuje niezliczone rzesze bugów, glitchy, wirusów i innych tego typu przeszkadzajek. Dysponuje ona standardowymi atakami, potrafi klecić combosy, atakować z powietrza, a także korzystać z umiejętności specjalnej pozbawiającej ją pewnej ilości HP. 

Główną atrakcją Code Shifter jest jednak liczna reprezentacji postaci z innych produkcji Arc System Works. Wszystkich jest ich łącznie 100. W grze pojawiają się bohaterowie i bohaterki z takich serii jak Guilty Gear, BlazBlue czy River City. Podopieczni różnią się umiejętnościami i można się między nimi przełączać, dzięki czemu zyskujemy możliwości, by uporać się z przeszkodami, z którymi Sera niekoniecznie jest sobie w stanie poradzić. 

Na koniec plansz jesteśmy oceniani. W grze zaimplementowano również system rozwoju umożliwiający podnoszenie potencjału bojowego bohaterki.

Oprócz trybu fabularnego w Code Shifter znajdziemy także tryb wieloosobowy o nazwie Colorful Fighters, w którym mogą rywalizować maksymalnie cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Code Shifter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper