CART Fury: Championship Racing

CART Fury: Championship Racing

6,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2001
Europa:
07.09.2001
Producent:
Midway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2001
Europa:
07.09.2001

CART Fury: Championship Racing - opis gry

CART Fury: Championship Racing to gra wyścigowa wyprodukowana i wydana przez firmę Midway. Tytuł ukazał się najpierw na automatach, a później trafił także na PlayStation 2. Produkcja posiadała licencję Championship Auto Racing Teams (CART).

W produkcji Midway otrzymujemy do wyboru kierowców ścigających się w zawodach CART, czyli między innymi Juana Pablo Montoye, Michaela Andettiego i Christiana Fittipaldiego, oraz ich bolidy. Wyścigi odbywają się na osiemnastu torach - siedem z nich jest prawdziwych, pozostałe to fikcyjne obiekty.

Model jazdy, wbrew pozorom, nie sili się na odwzorowanie rzeczywistości. Przeciwnie - jest on mocno zręcznościowy. Ważną rolę odgrywa korzystanie z boosta. Wskaźnik zań odpowiedzialny zapełnia się po przejechaniu przez checkpoint, a jeśli zakończymy okrążenie mieszcząc się w odpowiednim czasie - dostaniemy nawet superboosta. Ciekawy patent wiąże się ze stopniem trudności. Otóż wpływa on na osiągi samochodu - im wyższy, tym większe prędkości możemy rozwijać. Ponadto bolid gorzej trzyma się drogi (w grze, swoją drogą, nie brakuje systemu zniszczeń).

W CART Fury mamy kilka wariantów rozgrywki do wyboru. Jest to Arcade, Season (podobny do Arcade, ale zadanie polega w nim na ciułaniu punktów do klasyfikacji generalnej), Simulator, gdzie postawiono większy nacisk na realizm (model jazdy jest z grubsza ten sam; wyeliminowano za to superboosta i umożliwiono grzebanie w bebechach maszyny), Subgames (sześć minigier) oraz Driving 101 (tryb treningowy).

Dostępny jest też oczywiście multiplayer dla maksymalnie dwóch graczy.

Wideo - CART Fury: Championship Racing

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych