Buffy the Vampire Slayer

Buffy the Vampire Slayer

6,1
18 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
11 godzin
Premiery
Świat:
18.08.2002
Europa:
13.09.2002
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
11 godzin
Premiery
Świat:
18.08.2002
Europa:
13.09.2002

Buffy the Vampire Slayer - opis gry

Wyprodukowane przez The Collective Buffy the Vampire Slayer ukazała się w 2002 roku jako tytuł ekskluzywny dla Xboksa. Gra bazuje na znanej, serialowej licencji, będąc pierwszym, wydanym na konsole tytułem traktującym o przygodach młodej łowczyni wampirów.

Akcja Buffy the Vampire Slayer została osadzona pomiędzy siódmym a ósmym odcinkiem trzeciego sezonu serialu. Starożytny demon Lybach snuje plany budowy przejścia łączącego piekło i ziemię, którym zamierza przeprawić armię demonicznych sługusów w celu zniszczenia naszej planety. W tym celu przejmuje kontrolę nad wampirzycą Drussilą i zmusza również lubującego się w ludzkiej krwi Spike'a do wykonywania swoich poleceń. Ten drugi wskrzesza potężnego krwiopijcę, Mistrza, który w postaci widma pomaga trzem demonom znanym jako Śniący w konstrukcji międzywymiarowego tunelu. W grze wcielamy się w postać blondwłosej bohaterki, która po w wolnym od zajęć szkolnych czasie zajmuje się eksterminacją zrodzonych z ciemności istot. Zahartowana w boju Buffy wraz ze swoimi przyjaciółmi jak zwykle stawia czoła wyzwaniu zagrażającemu ludzkości.

Produkcja The Collective jest grą akcji ukazaną z perspektywy trzeciej osoby, w której jako Buffy rozprawiamy się z kolejnymi pomiotami zła. Graczom do dyspozycji oddano uzbrojenie w postaci kusz, kołków i łopat oraz ponad sześćdziesiąt ciosów i kombinacji uderzeń. Gdy robi się za gorąco, bohaterka na pomoc wezwać może swojego opiekuna, Gilesa, oraz grono przyjaciół - Willow, Cordelię i Xandera. W trakcie rozgrywki zwiedzamy znane z serialu miejscówki, m.in. zatopiony kościół, liceum w Sunnydale i klub nocny Bronze.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych