Broken Ranks

Broken Ranks

5,6
19 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.3
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
25.01.2022
Europa:
25.01.2022
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
25.01.2022
Europa:
25.01.2022

Broken Ranks - opis gry

Broken Ranks to gra MMORPG wyprodukowana i wydana przez polskie studio Whitemoon Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz urządzeniach przenośnych.

Fabuła - Broken Ranks

Broken Ranks to gra MMORPG stawiająca duży nacisk na fabułę. Produkcja polskiego studia jest następcą The Pride of Taern. Akcja rozgrywa się w krainie Taern najechanej przez wojska cesarstwa Utor. My wcielamy się tutaj w uchodźcę, któremu udaje się zbiec z ogarniętej wojenną pożogą ojczyzny. To rozpoczyna jego długą i usianą trudnościami podróż od zera do bohatera, której kulminacją będzie wyzwolenie kraju. 

Rozgrywka - Broken Ranks

Broken Ranks posiada strukturę questową. W trakcie rozgrywki eksplorujemy świat gry, w którym znaleźć możemy wiele miast i innych tego typu lokacji zamieszkiwanych przez NPC-ów zlecających zadania do wykonania. By podjąć się wykonania questa potrzebujemy odpowiednio wysokiego poziomu doświadczenia. Niektóre z nich pozwalają nam podejmować decyzje rzutujące w pewien sposób na świat wokół i późniejsze wydarzenia. Dla przykładu gra pozwala nam zadecydować co zrobić z przestępcą: pomóc mu wymknąć się sprawiedliwości czy zgłosić sprawę władzom, za co wprawdzie zarobimy pieniądze, ale konsekwencją będą pęczniejące szeregi naszych wrogów. Jednym z założeń twórców było wyeliminowanie nudnych fetch questów.

Produkcja Whitemoon Games posiada oryginalny jak na MMORPG system walki łączący cechy systemów aktywnych i pasywnych. Podczas turowych starć mamy zaledwie dziesięć sekund na wybranie jednej z pięciu czynności, po czym następuje kolejka przeciwnika. Nasi podopieczni mogą reprezentować jedną z kilku profesji różniących się zdolnościami i wyposażeniem. Jest to np. druid, barbarzyńca, mag voodoo czy rycerz.

Wideo - Broken Ranks

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych