Big Mutha Truckers

Big Mutha Truckers

6,1
32 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.6
DS -
PS2 6.2
XBOX 6.3
GC 7.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Empire Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
27.11.2002
Europa:
27.11.2002
Producent:
Empire Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
27.11.2002
Europa:
27.11.2002

Big Mutha Truckers - opis gry

Big Mutha Truckers to gra zręcznościowa wyprodukowana przez brytyjskie studio Eutechnyx i wydana przez Empire Interactive. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’a, GameCube’a, Game Boy Advance, NDS-a oraz komputery osobiste.

Big Mutha Truckers żywo przypomina 18 Wheeler: American Pro Trucker autorstwa Segi. W grze mamy do wyboru cztery postacie walczące o schedę po matce, właścicielce rodzinnej firmy transportowej. Kto zarobi najwięcej pieniędzy w ciągu dwóch miesięcy, zdobędzie firmę na własność.

Podczas rozgrywki odwiedzimy sześć fikcyjnych amerykańskich miast. W każdym z nich odnajdziemy takie miejscówki jak garaż, bar i sklep. Garaż pozwoli nam naprawić zniszczenia, zatankować, zmienić przyczepę, by móc transportować towar innego rodzaju, kupić nowe części, zaprojektować logo firmy itd. W knajpach znajdziemy z kolei różne przydatne informacje (np. o zleceniach) oraz lichwiarza pożyczającego pieniądze, zaś w sklepie kupimy lub sprzedamy rozmaite dobra.

Przez większą część gry paramy się przewozem towarów wszelkiej maści, ale czasami istnieje też możliwość, by zarobić wyścigami lub w jeszcze inny sposób (w ramach zadań pobocznych). Kasę pomnażają efektowne stłuczki, zwłaszcza jeśli w nieszczęśnika uderzymy przyczepą. Trzeba jednak uważać, kogo demolujemy. Niewskazane jest np. pójście na udry z policją lub gangami motocyklowymi. Ci tak łatwo nie odpuszczą, co może się skończyć utratą znacznej ilości  pieniędzy. W przypadku takiego ‘zagrożenia’ policję należy zgubić, a motocyklistów potraktować w bardziej nieprzyjemny sposób.

Wersja na NDS-a, w przeciwieństwie do pozostałych, posiada tryb multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Big Mutha Truckers

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych