Arctic Thunder

Arctic Thunder

5,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.2
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inland Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2001
Europa:
02.11.2001
Producent:
Inland Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2001
Europa:
02.11.2001

Arctic Thunder - opis gry

Arctic Thunder to gra wyścigowa z udziałem skuterów śnieżnych wyprodukowana i wydana przez Midway. Tytuł ukazał się najpierw na automatach, a potem trafił też na konsole PlayStation 2 i Xbox (za port odpowiadało Inland Productions). Była to czwarta odsłona wyścigowej serii Thunder autorstwa Midway.

Arctic Thunder tematykę wyścigów skuterów śnieżnych podejmuje ze sporym przymrużeniem oka. Przede wszystkim w produkcji Midway/Inland tory, na których odbywają się zawody, mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Może się zdarzyć, że z trasy pokrytej śniegiem wpadniemy do jaskini, w której płynie lawa. Po drugie, pełno tu efekciarskich dopałek, z których możemy skorzystać podczas zawodów (albo to inni mogą z nich skorzystać i uprzykrzyć życie nam). Do dyspozycji mamy miny, rakiety, osłony oraz boost, który zwiększa prędkość naszego pojazdu.
 
Gra oferuje cztery warianty rozgrywki. W trybie Race możemy powalczyć o złote medale odblokowujące dodatkowe modyfikacje, które wpływają na wyścig (możemy np. ustalić, jakie power-upy pojawiają się na trasie w trakcie wyścigu czy wpłynąć na stopień trudności). Tryb Arcade jest podobny, ale dostępna w nim zawartość jest dokładnie taka sama jak miało to miejsce na automatach (czyli bez niektórych tras i zawodników). Trzeci tryb, Points Mode, polega na zbieraniu punktów. Otrzymujemy je nie tylko za zajęcie wysokiego miejsca, ale także robienie trików, zbieranie dopałek czy atakowanie przeciwników (wraz z postępami odblokowujemy dodatkową zawartość).

W Battle Mode z kolei rywalizacja na zrzuceniu przeciwnika ze skutera. W każdym z wymienionych powyżej trybów grać można we dwie osoby, przy czym Battle Mode dostępny jest tylko w wariancie wieloosobowym.

Wideo - Arctic Thunder

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych