Zen Pinball 2

Zen Pinball 2

7,2
51 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.1
Wii U 8.3
PS3 7.3
PS Vita 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
04.09.2012
Europa:
05.09.2012
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
04.09.2012
Europa:
05.09.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Zen Pinball 2 (PS4) - South Park DLC
7.5
Recenzja: Zen Pinball 2 (PS4) - South Park DLC
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Zen Pinball 2 - opis gry

Zen Pinball 2 to gra zręcznościowa, w której do czynienia mamy z wirtualnymi automatami do gry zwanymi “flipperami”. Za produkcję odpowiadało niezależne Zen Studios, tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation 4 i Wii U.

Podobnie jak w prawdziwych “flipperach” zabawa polega na nabiciu jak największej liczby punktów. Do dyspozycji mamy grubo ponad dwadzieścia stołów wyposażonych w tzw. łapki. Rzecz polega na tym, by tak odbijać metalową piłkę, żeby trafiała w elementy ‘planszy’ zwiększające zdobycz punktową. Zabawa trwa do czasu, aż piłka wpadnie do otworu umiejscowionego przy dolnej krawędzi wirtualnego stołu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze przed zakupem stołu mogą go wypróbować. Co więcej, w przypadku posiadaczy PlayStation 3, którzy zakupili już pierwszą edycję ZEN Pinball lub Marvel Pinball, mogą oni przenieść zawartość z tych tytułów zupełnie za darmo i cieszyć się lepszą grafiką, fizyką, a także innymi usprawnieniami godnymi sequela (dostępny jest również cross-play z PS Vita).

W grze, oprócz właściwej rozgrywki, pojawiają się trofea dla każdego stołu, a także rozmaite funkcje społecznościowe, jak możliwość wrzucania swoich wyników na Facebooka, rywalizacja ze znajomymi, powiadomienia o zdobyczach punktowych czy inne tego rodzaju patenty.

W Zen Pinball 2 twórcy wyszli naprzeciw także tym bardziej zielonych graczom, oferując pomoce pozwalające zapoznać się z charakterystyką każdego stołu. Oczywiście każdy z nich posiada inne atrakcje, podbijając tym samym żywotność tytułu. Jeśli chodzi o 'podstawkę', twórcy przygotowali ponad dwadzieścia stołów, ale oprócz nich dostępne są także dodatkowe w postaci dlc. Motywami nawiązują one między innymi do komiksów (choćby tych Marvela) czy gier.

Wideo - Zen Pinball 2

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper