ZEN Pinball

ZEN Pinball

7,3
31 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.05.2009
Europa:
14.05.2009
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.05.2009
Europa:
14.05.2009

ZEN Pinball - opis gry

Zen Pinball to gra zręcznościowa, w której do czynienia mamy z wirtualnymi automatami do gry zwanymi “flipperami”. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na konsoli PlayStation 3. Za jego produkcję i wydanie odpowiadało Zen Studios.

Gra symuluje zabawę przy prawdziwych flipperach. Nasze zadanie sprowadza się przede wszystkim do kontrolowania łapek i takiego odbijania kulki, by obijała ona elementy stołu dostarczające największe liczby punktów. I żeby z niego przy okazji nie wypadła rzecz jasna.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsza wersja gry oferowała cztery stoły. Jest to El Dorado (motywy inspirowane kulturą aztecką), Tesla (steampunk), V12 (wyścigi samochodowe) oraz Shaman (magia, prymitywne plemiona). Każdy z tych stołów oferuje unikalne atrakcje, np. misje/minigry polegające na wykonywaniu specyficznych dla danego motywu czynności: zdobywania skarbów, przeprowadzania eksperymentów, modyfikowania samochodów itd. itp. W dodatkach (dlc), które były do pobrania po premierze, udostępniono kolejne stoły. Niektóre z nich bazowały na znanych tytułach w rodzaju Street Fighter II: The World Warrior czy Ninja Gaiden Sigma 2.

Podczas zabawy mamy możliwość wyboru różnych ustawień (np. kamery lub stopnia trudności misji), ale jeśli zrezygnujemy z tych domyślnych nasze wyniki nie trafią później do sieciowych rankingów.

Oprócz singla gra oferuje również możliwość rywalizacji przez internet. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. Wygrywa ten, kto pierwszy uzbiera pewną liczbę punktów. Jeśli w międzyczasie kulka wyleci, punkty są odejmowane.

Wideo - ZEN Pinball

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper