Yu-Gi-Oh! Master Duel

Yu-Gi-Oh! Master Duel

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karciana
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.01.2022
Europa:
19.01.2022
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karciana
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.01.2022
Europa:
19.01.2022

Yu-Gi-Oh! Master Duel - opis gry

Yu-Gi-Oh! Master Duel to gra karciana wyprodukowana i wydana przez firmę Konami. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. 

Rozgrywka - Yu-Gi-Oh! Master Duel

Produkcja Konami to karcianka F2P na bazie popularnej marki Yu-Gi-Oh! Gracze mogą zdobywać nowe karty, kupować je za prawdziwe pieniądze, budować z nich talie, a następnie rywalizować z innymi osobami bądź ogrywać singlowe scenariusze w trybie Solo Mode. Twórcy udostępnili w Master Duel ponad dziesięć tysięcy kart. Na początku zmagań mamy natomiast możliwość wyboru preferowanej talii.

Gra, podobnie jak inne tytuły bazujące na założeniach modelu F2P, jest darmowa, ale zaimplementowano w niej system mikropłatności. Rolę tutejszej waluty pełnią klejnoty. Otrzymujemy je za wygrane pojedynki z innymi graczami czy zaliczanie misji, ale pewną ich liczbę da się także nabyć za prawdziwe pieniądze. Za klejnoty możemy kupować booster packi zawierające po osiem kart, a kupno dziesięciu takich gwarantuje wystąpienie co najmniej jednej rzadkiej karty. Dostępne są ponadto tzw. structure desks zawierające określony zestaw kart.

Yu-Gi-Oh! Master Duel oferuje dwa główne warianty zabawy. Jest to Solo Mode, gdzie w pojedynkę ogrywać możemy różne scenariusze, oraz Online Multiplayer pozwalający rywalizować z innymi osobami, także w różnorakich eventach czy turniejach. Co warto w tym kontekście dodać, gra pozwala grać razem posiadaczom innych platform, co więcej, umożliwia przenoszenie danych między nimi. 

Wideo - Yu-Gi-Oh! Master Duel

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper