Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga

Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PSP -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nihon Falcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.07.2010
Producent:
Nihon Falcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.07.2010

Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga - opis gry

 

Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez studio Nihon Falcom. Tytuł ukazał się na PSP. Był on crossoverem serii Ys i Kiseki/Trials.

Fabuła - Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga

Gra jest crossoverem, który łączy w sobie różne elementy tytułów studia Nihon Falcom. Tytuł posiada tryb fabularny, w którym bohaterowie z serii Ys (przede wszystkim Ys Seven), tacy jak Adol, Dogi czy Geis łączą siły/rywalizują wraz z bohaterami serii Trails in the Sky takimi jak Joshua czy Estelle. Akcja rozgrywa się w krainie Xanadu, a my tworzymy czteroosobowy zespół mający zadanie odnaleźć Dragon Slayera, legendarny miecz.

Rozgrywka - Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga

Gra działa na silniku Ys Seven, który także został wydany na PSP. Postacie różnią się charakterystyką i uzbrojeniem, lecz zasadniczo sterowanie wygląda w każdym przypadku tak samo. Atakując nabijamy wskaźnik SP, ten zaś pozwala nam odpalać specjalne techniki. Oprócz tego mogą nam pomagać inne postacie (gościnnie występują tu twarze znane z trylogii Gagharv, czyli poprzednika Trails in the Sky, Brandish i Gurumin).

Starcia odbywają się na trójwymiarowych arenach znanych z innych produkcji Nihon Falcom: walczymy np. we wnętrzu wulkanu, na pokładzie statku powietrznego czy na głównym placu Crossbell. Na planszach nie rozmieszczono przeszkód, ale znajdziemy na nich skrzynie ze skarbami, a niektóre elementy otoczenia są zniszczalne.

Poza trybem fabularnym, w którym staczamy serię walk, gra oferuje również multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Żywotność zabawy wydłuża dodatkowo zawartość, jaką można odblokowywać wraz z czasem. Są to bonusowe utwory muzyczne, plansze, umiejętności etc.

Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga oficjalnie nie ukazało się na Zachodzie. Gra doczekała się jednak nieoficjalnego fanowskiego tłumaczenia na angielski.

Wideo - Ys vs. Sora no Kiseki: Alternative Saga

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper