X-Men 2: Wolverine's Revenge

X-Men 2: Wolverine's Revenge

6,3
27 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS2 6.3
XBOX 5.0
GC 5.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GenePool Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
14.04.2003
Europa:
17.04.2003
Polska:
08.05.2003
Producent:
GenePool Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
14.04.2003
Europa:
17.04.2003
Polska:
08.05.2003

X-Men 2: Wolverine's Revenge - opis gry

X-Men 2: Wolverine's Revenge to gra akcji wyprodukowana przez studio GenePool Software i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2, Xbox, GameCube i Game Boy Advance.

Produkcja studia GenePool Software powstała na bazie filmu X2 w reżyserii Bryana Singera, który na ekrany kin trafił w 2003 roku, a ten z kolei powstał na podstawie komiksu. Fabuła koncentruje się na postaci Wolverine’a (Rosomaka). Jego głównym zadaniem jest odnalezienie antidotum na wirusa, który wszczepiono mu podczas odbywających się na jego ciele eksperymentów. Ma na to około czterdziestu ośmiu godzin. Udaje się on do ośrodka badawczego, gdzie przeprowadzane były eksperymenty, a my po drodze poznajemy prawdę o jego przeszłości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o rozgrywkę, mamy tu do czynienia z grą akcji z widokiem z trzeciej osoby. Nasz podopieczny trafia do wspomnianego ośrodka, który najeżony jest niebezpieczeństwami różnego rodzaju. Wolverine nie tylko walczy z przeciwnikami (mogą to być szeregowi żołnierze, ale nie brakuje tu również chociażby mutantów, także tych znanych z filmu/komiksów), ale też próbuje się skradać i korzysta ze swoich specjalnych zdolności, jak wyostrzony węch.

Nasz podopieczny dysponuje zwykłymi atakami, atakami stosowanymi z ukrycia, czynnościami kontekstowymi (czyli zdolnościami używanymi tylko w określonych sytuacjach) i takimi, których można ukryć podczas walk z bossami. Po otrzymaniu większych obrażeń Wolverine jest także w stanie wejść w specjalny stan, podczas którego wpada on w szał, a jego ataki zyskują na sile.

Opcjonalnym wyzwaniem jest poszukiwanie znajdziek. W świecie gry znaleźć możemy komiksy i nieśmiertelniki odblokowujące dodatkową zawartość, np. bonusowe kostiumy czy umiejętności.

Wideo - X-Men 2: Wolverine's Revenge

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper