World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion

8,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blizzard Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Premiery
Świat:
30.08.2016
Europa:
30.08.2016
Polska:
30.08.2016
Producent:
Blizzard Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Premiery
Świat:
30.08.2016
Europa:
30.08.2016
Polska:
30.08.2016

World of Warcraft: Legion - opis gry

World of Warcraft: Legion jest szóstym dodatkiem do World of Warcraft, czyli jednego z najbardziej znanych MMORPG, za który odpowiada Blizzard Entertainment. Jak zawsze autorzy za pomocą rozszerzenia wprowadzają nową miejscówkę, kontynuują historię zarysowaną w poprzednich opowieściach, pozwalają graczom ulepszać bohaterów i zapraszają do walki z kolejnym niebezpieczeństwem. 

Pod względem opowieści otrzymujemy typową kontynuację zdarzeń z Warlords of Draenor. Gul’dan uciekł na Zniszczone Wyspy, czyli miejsce, w którym to setki lat temu swoją siedzibę miały Nocne Elfy. Szaman otworzył w tej lokacji specjalny portal i sprowadził na świat World of Warcraft niezwykle potężny Płonący Legion. Armia Przymierza i wojownicy Hordy nie mają odpowiedniej siły do przeciwstawienia się przeciwnikom, więc postanowiono powierzyć losy krainy graczom, którzy wyruszają do walki z niebezpieczeństwem.

W rozszerzeniu zawodnicy mogą zdobyć maksymalnie 110 poziom doświadczenia, jednak najważniejszą innowacją Legionu jest pojawienie się w grze zakonów. Zawodnicy wypełniają teraz misje dla własnych klas i mogą nawet rozwijać siedziby. W DLC pojawia się nowa klasa postaci – Demon Hunter – którą można porównać do Death Knighta z Wrath of the Lich King.

Ciekawą innowacją są specjalne artefakty – autorzy przygotowali 36 elitarnych przedmiotów (każdy dla jednej klasy i specjalizacji), których zdobycie wymaga od graczy wykonanie wielu bardzo trudnych zadań. Nagrodą są oczywiście elementy ekwipunku, które posiadają własne drzewka ulepszeń. Deweloperzy zajęli się wykreowaniem kolejnych dungeonów oraz raidów, a jednocześnie zdecydowanie zmienili system progresji w zmaganiach PVP. Od teraz gracze zdobywają rangi przypominające te z serii Call of Duty.

Wideo - World of Warcraft: Legion

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych