Without Warning

Without Warning

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Circle Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
28.10.2005
Europa:
28.10.2005
Producent:
Circle Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
28.10.2005
Europa:
28.10.2005

Without Warning - opis gry

Without Warning to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez brytyjską ekipę Circle Studio i wydana przez Capcom. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz na Xboxie.

W Without Warning możemy się wcielić w jedną z sześciu postaci. Przede wszystkim jest to trzech członków oddziału specjalnego. Jego zadaniem jest powstrzymanie terrorystów dowodzonych przez niejakiego Derbeca, którzy opanowali zakłady chemiczne, a także uratowanie znajdujących się tam zakładników. Pozostała trójka to ochroniarz, dziennikarz oraz pracownica zakładów. Perypetie tej szóstki się przeplatają, a sama historia rozgrywa się na przestrzeni dwunastu godzin, inspirując się znacząco popularnym serialem “24”.

Gra, jak wspomniano, pozwala nam się wcielić w jedną z sześciu postaci. W zależności od wyboru rozgrywka nieco się różni, choć nie tak znacząco jakby się można było spodziewać. Jeśli wybierzemy członków oddziału specjalnego lub ochroniarza, wówczas zmagania wyglądają jak w dość tradycyjnym shooterze tpp. Postacie różnią się wprawdzie na przykład wyposażeniem, lecz zasadniczo styl jest bardzo podobny. Tu i ówdzie znajdziemy także elementy otoczenia, za którymi można się schować podczas wymiany ognia, jednak żadne misterne planowanie kolejnych ruchów nie jest tu potrzebne.

Inaczej jest w przypadku dziennikarza i pracownicy. Te postacie muszą poruszać się tak, aby nie zwracać uwagi terrorystów. Zwłaszcza ta druga ma utrudnione zadanie, bo nie może eliminować przeciwników, jest ich tylko w stanie ogłuszać. Dziennikarz ma o tyle łatwiej, że może posługiwać się pistoletem.

Without Warning nie posiada trybu multiplayer. Gra otrzymywała w swoim czasie bardzo słabe noty.

Wideo - Without Warning

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper