Where the Heart Leads

Where the Heart Leads

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Armature Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
13.07.2021
Europa:
13.07.2021
Producent:
Armature Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
13.07.2021
Europa:
13.07.2021

Where the Heart Leads - opis gry

Where the Heart Leads to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez Armature Studio. Tytuł ukazał się na PS4, PS5 i PC. Przy jego tworzeniu brali udział twórcy serii Metroid Prime.

Fabuła - Where the Heart Leads

Gra opowiada historię Whita Andersona, którego los niespodziewanie odmienia się podczas pewnej burzowej nocy. Gdy w wyniku panujących warunków pogodowych osuwa się ziemia i powstaje dziura, w której znika Casey, pies Whita, ten postanawia ruszyć mu na ratunek. Jak się jednak okazuje, trafia on do przedziwnego świata jakby ze snu. Zupełnie nieoczekiwanie zdobywa możliwość ponownego przeżycia niektórych wydarzeń ze swojej przeszłości, a nawet więcej - wpłynięcia na nie. 

Rozgrywka - Where the Heart Leads

Reżyserem gry jest Todd Keller, który w przeszłości pracował m.in. nad Metroid Prime. Produkcji Armature Studio bliżej do miana interaktywnej opowieści niż do gry w ścisłym tego słowa znaczeniu. W praniu wygląda to tak, że nasz podopieczny przeczesuje miejsca kluczowe dla swojego życia (odwiedzane lokacje są niewielkie), wchodząc w interakcje ze spotkanymi tam obiektami i postaciami. Od czasu do czasu natykamy się również na łamigłówki, lecz nie należą do skomplikowanych, co sprawia, że poradzić sobie z nimi może każdy grający niezależne od doświadczeń z grami video.

Główną atrakcją Where the Heart Is są decyzje, jakie podejmujemy w określonych sytuacjach. Whit ponownie przeżywa wydarzenia, które odcisnęły piętno na jego późniejszym życiu, a możliwość ponownego dokonania wyboru pozwala przekonać się, co by było gdyby. Warto jednak zaznaczyć, że różnice nie wpływają drastycznie na bieg snutej historii, a ona sama jest dość liniowa. 

Wideo - Where the Heart Leads

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper