Voodoo Vince

Voodoo Vince

7,1
8 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Beep Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Premiery
Świat:
23.09.2003
Europa:
17.10.2003
Producent:
Beep Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Premiery
Świat:
23.09.2003
Europa:
17.10.2003

Voodoo Vince - opis gry

Voodoo Vince to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Beep Industries i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie w 2003 roku. Gracze, jak wskazuje nazwa, wcielali się w nim postać lalki voodoo.

Głównym bohaterem jest Vince, tytułowa lalka voodoo. Jego właścicielka, Madame Charmaine, zostaje porwana przez niejakiego Kosmo ze względu na posiadany przez nią cenny proszek zombie i, jakby tego było mało, pewna ilość proszku wysypuje się w trakcie porwania, co dodatkowo odciska swe piętno na rzeczywistości wokół. Vince musi ją uratować i powstrzymać niecne zakusy antagonisty (gra generalnie nie kładzie jednak większego nacisku na fabułę).

Vince potrafi skakać, dysponuje dwoma podstawowymi atakami (piąchy i kręcenie się wokół własnej osi) i używa swoich mocy voodoo. Moce te (np. przywołanie UFO albo wyciągnięcie wielkiego magnesu) są w stanie zlikwidować wszystkich przeciwników znajdujących się w pobliżu, lecz żeby je odpalić, po pierwsze, musimy znaleźć specjalne ikonki porozrzucane po planszach, a po drugie - zranić głównego bohatera. Łącznie jest ich ponad dwadzieścia.

Produkcja Beep składa się z ponad trzydziestu trójwymiarowych poziomów, pomiędzy którymi można się poruszać kolejką. W trakcie ich przemierzania zbieramy wspomniany proszek (po zebraniu odpowiedniej jego ilości nasz podopieczny zyskuje więcej energii), serduszka (dodatkowe życie), ziarnka (zwiększają ilość mocy voodoo) oraz wizerunki czaszki umożliwiające używanie większej liczby magicznych mocy.

Walka z przeciwnikami i eksploracja urozmaicane są różnymi atrakcjami. Bywa że niekiedy musimy rozwiązać zagadkę albo zasiąść za sterami jakiegoś pojazdu: samolotu, motorówki, łodzi podwodnej, samochodziku i nie tylko.

Wideo - Voodoo Vince

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper