Voodoo Vince Remastered

Voodoo Vince Remastered

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Beep Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
18.04.2017
Europa:
18.04.2017
Producent:
Beep Industries
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
18.04.2017
Europa:
18.04.2017

Voodoo Vince Remastered - opis gry

Voodoo Vince Remastered to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Beep Industries i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na Xboxie One. Był on remasterem gry, która pierwotnie ukazała się w 2003 roku na Xboxie.

Głównym bohaterem jest Vince, tytułowa lalka voodoo. Jego właścicielka, Madame Charmaine, zostaje porwana przez niejakiego Kosmo ze względu na posiadany przez nią cenny proszek zombie i, jakby tego było mało, pewna ilość proszku wysypuje się w trakcie porwania, co odciska swe piętno na rzeczywistości. Vince musi ją uratować i powstrzymać niecne zakusy antagonisty (gra generalnie nie kładzie jednak większego nacisku na fabułę).

Dalsza część tekstu pod wideo

Vince potrafi skakać, dysponuje dwoma podstawowymi atakami (piąchy i kręcenie się wokół własnej osi) i używa swoich mocy voodoo. Moce te (np. przywołanie UFO albo wyciągnięcie wielkiego magnesu) są w stanie zlikwidować wszystkich przeciwników znajdujących się w pobliżu, lecz żeby je odpalić, po pierwsze, musimy znaleźć specjalne ikonki porozrzucane po planszach, a po drugie - zranić głównego bohatera. Łącznie jest ich ponad dwadzieścia.

Produkcja Beep składa się z ponad trzydziestu trójwymiarowych poziomów, pomiędzy którymi można się poruszać kolejką. W trakcie ich przemierzania zbieramy wspomniany proszek (po zebraniu odpowiedniej jego ilości nasz podopieczny zyskuje więcej energii), serduszka (dodatkowe życie), ziarnka (zwiększają ilość mocy voodoo) oraz wizerunki czaszki umożliwiające używanie większej liczby magicznych mocy.

Walka z przeciwnikami i eksploracja urozmaicane są różnymi atrakcjami. Bywa że niekiedy musimy rozwiązać zagadkę albo zasiąść za sterami jakiegoś pojazdu: samolotu, motorówki, łodzi podwodnej, samochodziku i nie tylko.

Wersja Remastered nie wprowadza nic nowego jeśli chodzi o zawartość. Twórcy skupili się przede wszystkim na odświeżeniu oprawy graficznej - gra działa teraz w rozdzielczości 1080p, w trybie 16:9 i w 60 klatkach na sekundę.

Wideo - Voodoo Vince Remastered

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper