Valhalla Knights 3

Valhalla Knights 3

6,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
K2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.05.2013
Europa:
23.10.2013
Producent:
K2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.05.2013
Europa:
23.10.2013

Valhalla Knights 3 - opis gry

Valhalla Knights 3 to gra action-RPG wyprodukowana przez studio K2 i wydana przez Marvelous AQL na PlayStation Vita. Jej europejska wersja ukazała się tylko w cyfrowej dystrybucji. Poprzednie części serii ukazywały się na PSP. Muzykę do trzeciej odsłony VK napisał popularny japoński kompozytor Motoi Sakuraba.

Fabuła - Valhalla Knights 3

Dalsza część tekstu pod wideo

W VK3 głównego bohatera tworzy sam gracz. Wciela się on w agenta pod przykrywką, który dostaje się do fortecy próbując dowiedzieć się czegoś o ukrytym skarbie. By zrealizować swój cel, musi on wykonać szereg zadań.

Rozgrywka - Valhalla Knights 3

Oprócz swojego avatara gracz może stworzyć także zespół i wystawiać go następnie do walk 7 na 7. W grze znajduje się do wyboru siedem ras (człowiek, hobbit, krasnolud, nightmare, bestia i maszyna) i siedem profesji (wojownik, mag, więzień, złodziej, kapłan, akatoki i łucznik). Umiejętności w VK3 dzielą się na aktywne (używane podczas walki; mamy na nie osiem slotów) i na pasywne (dające jakiś efekt; cztery sloty). Ciekawym rozwiązaniem są cechy osobowości - postacie otrzymują je losowo. Cechy te wpływają na ich zachowanie.

W Valhalla Knights 3 pojawia się oczywiście koncepcja waluty, jak na RPG-a przystało. Otrzymujemy ją za wygraną walkę, a za zarobione w ten sposób środki możemy kupować nowy ekwipunek. Naszego avatara możemy też zaprowadzić do “dzielnicy czerwonych latarni”, gdzie jest w stanie werbować nowych członków ekipy i rozwijać relacje z kobietami, co odblokowuje dostęp do nowych misji.

Gra posiada system walki, w którym starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, a my możemy wydawać rozkazy naszym towarzyszom. W razie potyczek znaczenie ma wyeliminowanie lidera, co sprawia, że przeciwnicy tracą głowę i walczą gorzej.

W wersji zachodniej gra posiada sieciowy multiplayer (dla dwóch osób), obniżono też poziom trudności. Co warto dodać, w Japonii wydano wersję Gold, do której wrzucono nowych bossów, nowe klasy, nowe funkcje związaną z dzielnicą czerwonych latarni i poprawiono błędy korzystając z opinii graczy.

Wideo - Valhalla Knights 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper