Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali

Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Legend Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
06.1999
Europa:
05.07.1999
Polska:
1999
Producent:
Legend Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
06.1999
Europa:
05.07.1999
Polska:
1999

Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali - opis gry

Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Legend Entertainment Company przy technologicznym wsparciu ze strony Epic MegaGames i wydana przez GT Interactive Software w czerwcu 1999 roku w USA i 5 lipca 1999 roku w Europie wyłącznie na Windowsa. Na terenie Polski, dzięki LEM (LiComp-EMPiK-Multimedia), dodatek zadebiutował w 1999 roku.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest to osadzona w przyszłości strzelanina z perspektywy pierwszej osoby. Gracz będzie więc przemierzał prastare tereny, gdzie będzie nie tyle poznawał świat (w tym celu deweloperzy porozrzucali po świecie gry notatki różnych osób), co także walczył z miejscowymi przy pomocy różnorodnej i nowoczesnej broni. Z tą produkcja można zapoznać się w rozgrywce dla pojedynczego gracza lub sieciowej z innymi graczami - w tym celu należy posiadać Unreal z 1998 roku lub Unreal Tournament z 1999 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach fabuły opowiedziana została historia mająca miejsce po wydarzeń z Unreal - więźniowi udało się zrealizować główne zadanie i dzięki temu mógł on wytchnąć. Na jego nieszczęście odpoczynek nie trwa wiecznie, ponieważ zostaje on przechwycony przez wojskowych ze statku UMS Bodega Bay, a następnie wysłany na pewną planetę. Tam też więzień musi znaleźć i odzyskać materiały z wraku statku Prometheus.

Później produkcja trafiła do pakietu Unreal: Gold i tak zadebiutowała w cyfrowej dystrybucji na Steam oraz GoG.

Wideo - Unreal Mission Pack 1: Return to Na Pali

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper