Umurangi Generation

Umurangi Generation

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Origame Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.05.2020
Europa:
19.05.2020
Producent:
Origame Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.05.2020
Europa:
19.05.2020

Umurangi Generation - opis gry

Umurangi Generation to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Origame Digital i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch. Pozwolił on się wcielić w fotografa.

Fabuła - Umurangi Generation

Akcja Umurangi Generation rozgrywa się w dystopijnej przyszłości w fikcyjnym mieście o nazwie Tauranga Aotearoa. Gra pozwala nam się wcielić w fotografia pracującego dla miejscowej firmy Tauranga Express. W teorii zadanie jest proste: otrzymujemy zlecenia, by uwiecznić coś konkretnego na zdjęciu, a następnie ganiamy po mieście, by to znaleźć i możliwie jak najlepiej uwiecznić. 

Umurangi Generation cechuje minimalistyczny styl narracji. W trakcie zmagań poprzez obserwację miasta śledzimy, jak zmienia się otoczenie i z jaką (nieciekawą) rzeczywistością mamy do czynienia. W tle zaś ma miejsce pełzająca apokalipsa.

Rozgrywka - Umurangi Generation

Pod pewnymi względami Umurangi Generation przypomina serię Jet Set Radio. Jak wspomniano, nasza postać otrzymuje zlecenia na zdjęcia, które musi wykonać. Wymaga to z jednej strony przeczesywania cyberpunkowego miasta, a z drugiej główkowania, np. w kwestii tego, co i jak umieścić w kadrze (nie każda wytyczna jest bowiem oczywista). Po wykonaniu zadania jesteśmy oceniani. Im lepsza fotka, tym więcej pieniędzy trafi na nasze konto. Wraz z postępami otrzymujemy lepsze części do aparatu, co z kolei stopniowo zwiększa nasze możliwości.   

Oprócz zleceń związanych z głównym wątkiem w Umurangi Generation nie brakuje też zadań opcjonalnych. Przykładowe wyzwanie tego typu może polegać na zrobieniu zdjęcia wszystkich znajomym lub wyrobienie się ze wszystkim w ciągu dwudziestu minut. Zadania opcjonalne odblokowują np. nowe narzędzia umożliwiające edytowanie fotek na różne sposoby (korzystanie z nich nie jest jednak potrzebne, by skończyć fabułę). 

Wymagania sprzętowe - Umurangi Generation

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel® Core™ i3-4130
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: i5 lub i7
  • Karta graficzna: 2GB-4GB
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Umurangi Generation

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper