Track & Field 2

Track & Field 2

7,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

NES 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.09.1988
Europa:
1992
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.09.1988
Europa:
1992

Track & Field 2 - opis gry

Track & Field 2 to gra sportowa traktująca o letnich igrzyskach olimpijskich wyprodukowana i wydana przez Konami m.in. na Nintendo Entertainment System. Względem popularnego pierwowzoru druga odsłona T&F została znacząco rozbudowana o nowe dyscypliny sportowe.

Premiera Track & Field 2 towarzyszyła letnim Igrzyskom Olimpijskim w Seulu. Względem pierwszej części serii, która stała się jednym z klasyków elektronicznej rozrywki, “dwójka” została znacząco rozbudowana o nowe, zróżnicowane dyscypliny sportowe. Co więcej, Konami bardzo poprawiło też oprawę graficzną.

 

Przed rozpoczęciem zabawy do wyboru mamy trzy warianty zabawy. Pierwszy to Training, czyli szlifowanie umiejętności (do wyboru mamy dowolną dyscyplinę), drugi, czyli Olympic, jest najważniejszy - to kariera, w której kierujemy sportowcami z wybranego kraju przechodząc po kolei wszystkie wyzwania związane z udostępnionymi przez twórców dyscyplinami. Trzeci, Versus, to multiplayer dla dwóch graczy.

 

Dostępne w grze dyscypliny sportowe to szermierka (musimy ugodzić przeciwnika wystarczającą ilość razy), trójskok, pływanie stylem dowolnym, skoki do wody, strzelanie do rzutek, łucznictwo, rzut młotem, taekwondo (przypomina zwyczajną bijatykę, w której musimy sklepać rywala), kajakarstwo (polega na przepływaniu przez bramki), bieg z przeszkodami, skok o tyczce oraz gimnastyka. Naszym zadaniem za każdym razem jest osiągnięcie wyniku minimum lub pokonanie rywala. W grze zaimplementowano system haseł, który umożliwia kontynuowanie zmagań przy następnej sesji z konsolą.

 

W Track & Field 2 dostępne są także trzy dodatkowe minigry niekoniecznie mające związek ze zmaganiami olimpijskimi. Jest to siłowanie się na rękę (tylko w Versus), lot lotnią oraz strzelanie do bandziorów w ciemnej ulicy.

Wideo - Track & Field 2

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper