Toy Soldiers

Toy Soldiers

7,6
10 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0
X360 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Signal Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.03.2010
Europa:
03.03.2010
Producent:
Signal Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.03.2010
Europa:
03.03.2010

Toy Soldiers - opis gry

Toy Soldiers to strategia typu tower defense wyprodukowana przez amerykańską ekipę Signal Studios i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsoli Xbox 360 w cyfrowej dystrybucji.

W grze naprzeciw siebie stają dwie armie zabawkowych żołnierzyków - niemiecka i brytyjska. Pola bitwy przywodzą zaś na myśl dioramy przedstawiające sceny z bitew I wojny światowej. Tryb singlowy oferuje ponad dwadzieścia misji, a oprócz dostępny jest także multiplayer (w wariancie lokalnym bądź sieciowym).

Jak przystało na gre tower defense, nasze zadanie polega na obronie bazy przed najazdem nieprzyjaciela. Standardowo najpierw zaczynamy od rozstawienia zasieków (karabinów maszynowych, artylerii, drutów kolczastych itd.), a potem przystępujemy do właściwych zmagań. Twórcy przygotowali w sumie ponad pięćdziesiąt różnego rodzaju jednostek, którymi możemy pokierować (na najwyższym stopniu trudności wręcz musimy, bo AI nie zrobi niczego za nas). Są wśród nich nawet samoloty. Wraz z postępami otrzymujemy pieniądze. Możemy potem za nie ‘wyprodukować’ nowe jednostki lub upgrade’ować te już istniejące doskonaląc ich wytrzymałość, zasięg i siłę rażenia. Oczywiście z czasem stopień trudności rośnie i pętla na szyi w postaci coraz liczniejszych sił wroga zaciska się coraz bardziej.

Po przejściu kampanii odblokowujemy Survival Mode. W nim zwalczamy niekończące się fale przeciwników, próbując jak najdłużej utrzymać bazę pod kontrolą. W multi (dostępny tylko na Xboxie 360) dbamy z kolei nie tylko o obronę, ale też o ofensywę. Najlepsze nasze wyniki trafiają do internetowych rankingów.

Gra była wspierana po premierze dodatkami.

Wideo - Toy Soldiers

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper