Toy Commander

Toy Commander

7,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

DC 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
No Cliché
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.10.1999
Europa:
14.10.1999
Producent:
No Cliché
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.10.1999
Europa:
14.10.1999

Toy Commander - opis gry

Toy Commander to gra akcji wyprodukowana przez francuskie studio No Cliché i wydana przez Segę na Dreamcasta. Gracz kontrolował w niej zabawki starając się wykonywać kolejne wytyczne.

Fabuła kręci się wokół dzieciaka o imieniu Guthy, tytułowego “toy commandera”. Na Boże Narodzenie otrzymuje on prezent pod postacią zestawu nowych zabawek o ‘militarnym’ charakterze, więc te stare rzuca w kąt. Nie podoba to się pluszowemu misiowi (Huggy Bear), który wszczyna bunt i postanawia zniszczyć nowych faworytów głównego bohatera.

 

Gra podzielona jest na misje, podczas których przyjdzie nam kierować różnego rodzaju zabawkami. Toczą się one w różnych domowych pomieszczeniach, a każda część domu przejęta jest przez jakiegoś bossa (do walki z nim dochodzi co cztery misje) i podporządkowane mu siły. Zadania mogą być różne: zniszczenie celu, przetransportowanie ładunku helikopterem, wyścigi z nieprzyjaciółmi, próba wrzucenie jajek do wrzącej wody itd. Wszystkie je spaja pewien wątek fabularny.

 

W grze występuje pięć rodzajów pojazdów: wyścigowe, pojazdy opancerzone służące do walki, samoloty, helikoptery oraz nieuzbrojone pojazdy transportujące ładunki. Najważniejszym trybem w produkcji Francuzów jest singiel, ale, co warto dodać, Toy Commander oferuje również lokalny multiplayer dla maksymalnie czterech graczy.

 

Toy Commander doczekał się dodatkowych misji, które rozprowadzane były na płytach dodawanych do Official Dreamcast Magazine. No Cliché stworzył też spin-off - Toy Racer.

Wideo - Toy Commander

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper