Total War: Rome II – Wróg u bram

Total War: Rome II – Wróg u bram

8,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Creative Assembly
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.02.2020
Europa:
06.02.2020
Polska:
06.02.2020
Producent:
Creative Assembly
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.02.2020
Europa:
06.02.2020
Polska:
06.02.2020

Total War: Rome II – Wróg u bram - opis gry

Total War: Rome II – Wróg u bram to wydanie Rome II: Total War, strategii brytyjskiego studia Creative Assembly - pakiet ten został wydany 6 lutego 2020 roku przez SEGA. Tego samego dnia, dzięki Cenega S.A., stał się on dostępny w Polsce.

Gra jest kolejną odsłoną znanej i cenionej serii Total War, która - tak samo jak trzecia odsłona serii - przenosi gracza w okres starożytności. W rdzeniu pozostaje tą samą grą, czyli jest mieszanką strategii czasu rzeczywistego i turowej, gdzie deweloper starał się jak najwierniej oddać panujące wtedy realia - objawia się to zarówno w mechanice rozgrywki jak i wyglądzie produkcji. Dodatkowo w ramach walki z wrogiem można pozwolić sobie na wiele modyfikacji, jak np. połączony atak naziemny i z morza. Gra działa na znanym od Empire: Total War silniku Warscape, który to doczekał się kilku modyfikacji poprawiających szczegółowość grafiki. Gracz może zapoznać się z tymi zmianami w rozgrywce rywalizacyjnej/kooperacji, scenariuszu albo kampanii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja jest jednym z wydań Rome II: Total War, który to oryginalnie pojawił się we wrześniu 2013 roku na Windowsa i rok później na Macintosha - w ramach tego pakietu twórcy zdecydowali się zawrzeć następującą zawartość:

  • Total War: ROME II – Edycja Cesarska, czyli Total War: Rome II wzbogacony o wszystkie wydane w 2013 roku poprawki natury technicznej oraz darmowy dodatek Imperator Augustus, którego akcja została osadzona po śmierci Juliusza Cezara.
  • Total War: ROME II – Hannibal u bram, gdzie opowiedziana jest historia związana z Hannibalem oraz drugą wojną punicką;
  • Total War: ROME II – Podzielone Imperium, gdzie przedstawiono okolice 270 roku naszej ery, gdy to podzielone Cesarstwo Rzymskie było zagrożone atakiem ze strony różnych barbarzyńskich plemion;
  • Dawniej wprowadzone darmowe usprawnienia: The Power & Politics Update oraz The Ancestral Update;

Wideo - Total War: Rome II – Wróg u bram

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper