This Is the Police 2

This Is the Police 2

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 7.0
XONE 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Weappy Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
02.08.2018
Europa:
02.08.2018
Producent:
Weappy Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
02.08.2018
Europa:
02.08.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: This Is the Police 2 (PC)
8.0
Recenzja: This Is the Police 2 (PC)
NS PC PS4 XONE

This Is the Police 2 - opis gry

This Is the Police 2 to strategia a jednocześnie kontynuacja produkcji z 2016 roku. Za tytuł odpowiada Weappy Studio, natomiast wydawcą został THQ Nordic. Gracze tym razem trafią do zapomnianego miasta kontrolowanego przez gangi.

Akcja This Is the Police 2 została umiejscowiona w ciekawym miejscu. Twórcy wrzucają gracza do Sharpwood, czyli zapomnianej mieściny, w którym okoliczna społeczność musi nie tylko radzić sobie z panującym mrozem, ale również z „barbarzyńskimi tradycjami”. To dom wielu gangsterów oraz przemytników.

Główną bohaterką pozycji została Lilly Reed (Sarah Hamilton, znana z serii „The Longest Journey” podkłada głos pod postać), która jest nowym szeryfem Sharpwood i musi poradzić sobie z tą trudną sytuacją i nieokiełznaną załogą, która ma spory problem z wykonywaniem rozkazów od młodej kobiety. Sytuacja zagęści się w momencie pojawienia się w mieście Warrena Nasha – tajemniczy mężczyzna może przynieść miastu zbawienie lub zgubę.

Twórcy nie zmieniają realiów produkcji, ale podkręcają aspekt strategiczny. W kontynuacji nie tylko należy wysyłać policjantów na misje pamiętając o ich indywidualnych umiejętnościach, ale to właśnie gracz zostanie wdrożony w każde zadanie i to od podjętych decyzji będzie zależeć, czy problem zostanie rozwiązany. Studio rozwinęło również sztuczną inteligencją załogami, która teraz posiada swoje mocne i słabe strony, lęki, uprzedzenia, czy też większe problemy.

Wideo - This Is the Police 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper