They Always Run

They Always Run

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Alawar Premium
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
20.10.2021
Europa:
20.10.2021
Producent:
Alawar Premium
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
20.10.2021
Europa:
20.10.2021

They Always Run - opis gry

They Always Run to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana i wydana przez studio Alawar Premium. Tytuł ukazał się na PC.

Fabuła - They Always Run

Akcja rozgrywa się w uniwersum science-fiction. Ważną cezurą w jego historii jest upadek potężnego imperium, po którym galaktyka pogrążyła się w chaosie, czego jednym z dowodów jest wzrost przestępczości i pojawienie się różnych groźnych zakapiorów. Głównym bohaterem produkcji Alawar Premium jest Aidan, łowca głów i zarazem przedstawiciel rasy humanoidów o trzech rękach. W wyniku pewnych działań wikła się on w intrygę o dużym rozmachu. By odkryć prawdę o niej, podejmuje się on zleceń, których nie chce wykonać nikt inny.

Rozgrywka - They Always Run

They Always Run to dwuwymiarowa platformówka w klimatach science-fiction. W grze, jak wspomniano wyżej, wchodzimy w buty łowcy głów Aidana, który potrafi biegać, skakać, wspinać się, ślizgać się, korzystać z linki z hakiem itd. Kluczowe znaczenie ma jednak jego trzecia ręka, za którą odpowiada oddzielny przycisk. Może się ona przydać w rozlicznych okolicznościąch: w trakcie walki (jest nawet w stanie zabić co słabszego przeciwnika jednym ciosem), do przedłużenia combosów, niszczenia niektórych elementów otoczenia, otwierania zamków i nie tylko. Jej użycie regulują jednak wskaźniki.

Rozgrywka sprowadza się nie tylko do parcia przed siebie. Eksploracja także ma znaczenie. Przykładając się do niej możemy pozyskać skarby czy upgrade’y podnoszące potencjał bojowy podopiecznego. 

Aidan może też korzystać ze specjalnego radaru, który pokazuje, gdzie (z grubsza) znajdują się poszukiwani przestępcy. Ich pokonani wiąże się z korzyściami, lecz sama walka stawia nam poprzeczkę wyżej. 

Wideo - They Always Run

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper