The Surge 2: The Kraken

The Surge 2: The Kraken

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Deck 13
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
15.01.2020
Europa:
15.01.2020
Polska:
15.01.2020
Producent:
Deck 13
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
15.01.2020
Europa:
15.01.2020
Polska:
15.01.2020

The Surge 2: The Kraken - opis gry

The Surge 2: The Kraken to RPG akcji opracowane przez Deck 13 i wydane przez Focus Home Interactive. Rozszerzenie to ukazało się na Windowsie, Xbox One oraz PlayStation 4, zarówno osobno jak i część pakietu (Season Pass, wydanie zbiorcze Premium Edition)

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń podstawki, czyli jest to souls-like inspirowany jedną z poprzednich gier studia (Lords of the Fallen) oraz serią Dark Souls - dodatkowo deweloperzy zaimplementowali inne rozwiązanie związane np. ze zdobywaniem uzbrojenia. Gracz przemierza więc futurystyczne lokacje, walczy z mechanicznymi przeciwnikami (starając się przy tym odciąć określoną kończynę Z nową zawartością (fabuła, przedmioty) gracz może zapoznać się wyłącznie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach wątku fabularnego przedstawiona została historia osadzona w trakcie tych znanych z The Surge 2 - gracz ponownie wciela się w znanego z podstawki utworzonego przez gracza bohatera. Po jednym z ważniejszych wydarzeń fabularnych otrzymuje on od jednej z niezależnej postaci informację o dobiciu do Jericho CIty VBS Krakow. Na tym lotniskowcu przerobionym na miejsce wypoczynku dla zamożnych dochodzi do buntu ze strony SI, a niegdyś spokojne miejsce zapełniło się mechanicznymi przeciwnikami. Zadaniem gracza jest odkryć, co tam faktycznie miało miejsce i załagodził sytuację.

Wideo - The Surge 2: The Kraken

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper