The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie

The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie

7,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 7.0
NS -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Obsidian Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
17.03.2021
Europa:
17.03.2021
Producent:
Obsidian Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
17.03.2021
Europa:
17.03.2021

The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie - opis gry

The Outer Worlds: Murder on Eridanos to RPG akcji autorstwa Obsidian Entertainment wydane przez Private Division. Tytuł ukazał się na Windowsa, PlayStation 4 oraz Xbox One - ma tez ukazać się wersja na Nintendo Switch. By go uruchomić, wymagane jest posiadanie The Outer Worlds.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, a jedynie wzbogaca je o nowe elementy. Jest to więc przedstawiciel gatunku RPG akcji z silnym naciskiem na opowieść oraz wybory gracza, od których zależy przebieg historii. Gracz zatem przemierza różnorodne lokacje, spotyka się z niezależnymi postaciami (część z nich można zrekrutować) czy walczy z efektami nieudanych eksperymentów. Wśród nowości są nowe bronie naukowe oraz warianty znanego już graczowi wyposażenia. Dodatkowo górny limit poziomu doświadczenia wzrósł o 3 oraz zaimplementowano nowe talenty i wady. Z nowościami, w tym silnie związanym z motywem przewodnim rozszerzenia nowym elementem wyposażenia, gracz może zapoznać się jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Fabularnie tytuł został osadzony w tym samym uniwersum co The Outer Worlds w momencie, gdy akurat planowana jest premiera alkoholu Spectrum Brown. Niedługo przed tym zdarzeniem Halcyon Hellen, celebrytka i rzeczniczka firmy Rizzo, zostaje zamordowana, a krąg podejrzanych jest bardzo szeroki. Pewne osoby, nie mogąc rozwiązać sprawy na własną rękę, decydują się skontaktować z protagonistą The Outer Worlds i poprosić o wsparcie w tej materii. Ten wyraża zgodę i tym samym mając za nowe wyposażenie gadżety wspierające śledztwo wyrusza w podróż celem rozwikłania zagadki morderstwa.

Wideo - The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper