The Outer Worlds Expansion Pass

The Outer Worlds Expansion Pass

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE 8.0
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Obsidian Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   RPG akcji,   Kolekcje
Premiery
Świat:
09.09.2020
Europa:
09.09.2020
Polska:
09.09.2020
Producent:
Obsidian Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   RPG akcji,   Kolekcje
Premiery
Świat:
09.09.2020
Europa:
09.09.2020
Polska:
09.09.2020

The Outer Worlds Expansion Pass - opis gry

The Outer Worlds Expansion Pass to pakiet gier z gatunku RPG akcji wyprodukowanych przez Obsidian Entertainment i wydanych przez Private Division. Kolekcja ukazała się na PlayStation 4, Xbox One oraz Windowsa - zaprezentowane tu tytuły wymagają wersji podstawowej do działania.

Produkcje nie zmieniają ogólnych założeń wersji podstawowej, a jedynie wzbogacają je o nowe elementy. Jest to więc przedstawiciel gatunku RPG akcji z silnym naciskiem na opowieść oraz wybory gracza, od których zależy przebieg historii. Gracz zatem przemierza różnorodne lokacje, spotyka się z niezależnymi postaciami (część z nich można zrekrutować) czy walczy z efektami nieudanych eksperymentów. Wśród nowości są głównie te związane z rozwojem postaci czy wyposażeniem. Z zaproponowaną zawartością można zapoznać się jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza - na nią składają się następujące pozycje

The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie (udostępnione 09.09.2020)

W ramach rozszerzenia opowiedziana została historia osadzona w tym samym uniwersum, co The Outer Worlds. Pewnego dnia załoga statku "Zawodny" odnajduje pozostałości po podróżniku - po lekturze będącego przy resztkach listu wyrusza na asteroidę Gorgona. Tam też otrzymują oni od samotniczki Minnie Ambrose zadanie odszukania informacji na temat jej matki, dr. Olivii Ambrose. Oczyszczenie imienia związanej z nagle anulowanym projektem Gorgona naukowiec będzie wymagało od załogi zagłębienie się w annały historii, o jakiej większość wolałaby zapomnieć. Z czego część nie jest w stanie, ponieważ wskutek działania stworzonego przy projekcie specyfiku została trwale zeszpecona.

The Outer Worlds: Morderstwo na Erydanie (udostępnione 17.03.2021)

Fabularnie tytuł został osadzony w tym samym uniwersum co The Outer Worlds w momencie, gdy akurat planowana jest premiera alkoholu Spectrum Brown. Niedługo przed tym zdarzeniem Halcyon Hellen, celebrytka i rzeczniczka firmy Rizzo, zostaje zamordowana, a krąg podejrzanych jest bardzo szeroki. Pewne osoby, nie mogąc rozwiązać sprawy na własną rękę, decydują się skontaktować z protagonistą The Outer Worlds i poprosić o wsparcie w tej materii. Ten wyraża zgodę i tym samym mając za nowe wyposażenie gadżety wspierające śledztwo wyrusza w podróż celem rozwikłania zagadki morderstwa.

Wideo - The Outer Worlds Expansion Pass

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper