The Last Worker

The Last Worker

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS 5.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Wolf & Wood & Oiffy
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
30.03.2023
Europa:
30.03.2023
Producent:
Wolf & Wood & Oiffy
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
30.03.2023
Europa:
30.03.2023

The Last Worker - opis gry

The Last Worker to gra przygodowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez zespół Wolf & Wood & Oiffy i wydana przez Wired Productions. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS5, Xbox Series i Switch. Jego akcja rozgrywa się w zmechanizowanym świecie. Za fabułę odpowiadał Jorg Tittel, autor książek takich jak "The White King" czy "Ricky Rouse Has a Gun".

Fabuła - The Last Worker

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja The Last Worker rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości. Galopująca automatyzacja, która sięgnęła dystopijnych poziomów, niemalże wyeliminowała konieczność zatrudniania pracowników z krwi i kości. W Jüngle, tutejszym odpowiedniku Amazona, główny bohater imieniem Kurt jest ostatnim żywym pracownikiem, co zawdzięcza bezbłędnemu wykonywaniu obowiązków przez ostatnie 25 lat. Jego sytuacja nieco się jednak komplikuje, gdy mimochodem staje po tej samej stronie co grupa aktywistów prowadząca działalność wymierzoną w pracodawcę Kurta.

Rozgrywka - The Last Worker

The Last Worker to gra przygodowa, w której akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł oferuje wsparcie gogli wirtualnej rzeczywistości, jednak ich posiadanie nie jest potrzebne.

Produkcja Wolf & Wood & Oiffy przypomina nieco serię Portal. Nasz podopieczny posiada na podorędziu specjalne urządzenie przypominające pistolet, za pomocą którego może chwytać rozmaite obiekty (lub przeciwników), a następnie ustawiać je lub ciskać nimi w zależności od potrzeby. To właśnie za pomocą tego narzędzia rozwiązujemy przygotowane przez twórców łamigłówki.

Gra, jak obiecywali przed premierą twórcy, obiecuje sporych rozmiarów środowisko wielkości “zakopanego w ziemi Manhattanu”.

Wideo - The Last Worker

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper