The Last Stand: Aftermath

The Last Stand: Aftermath

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Con Artist Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Roguelike,   Survival
Premiery
Świat:
16.11.2021
Europa:
16.11.2021
Producent:
Con Artist Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Roguelike,   Survival
Premiery
Świat:
16.11.2021
Europa:
16.11.2021

The Last Stand: Aftermath - opis gry

The Last Stand: Aftermath to gra survivalowa z elementami roguelike wyprodukowana przez studio Con Artist Games i wydana przez Armor Games Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Fabuła - The Last Stand: Aftermath

Gra nie stawia szczególnego nacisku na fabułę. Akcja rozgrywa się podczas apokalipsy zombie spowodowanej przez tajemniczy wirus. Nasza postać, wybrana spośród określonych bohaterów i bohaterek (każda ma swoją historię i powód, dla którego znajduje się, gdzie się znajduje), wkrótce zostaje zarażona. Swoje ostatnie chwile poświęca jednak dla dobra społeczności ocalałych uczestnicząc w ekspedycjach, które mają przyczynić się do znalezienia dróg ucieczki i odkrycia prawdy o pandemii.

Rozgrywka - The Last Stand: Aftermath

W The Last Stand: Aftermath naszym zadaniem jest przeczesywanie kolejnych regionów zniszczonego kraju, do poruszania się między którymi potrzebujemy paliwa. Już na miejscu (w wielu przypadkach mamy możliwość wyboru trasy) trafiamy do najeżonych żywymi trupami miejscówek eksplorowanych w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów. Nierzadko jesteśmy zmuszeni walczyć, do czego używamy broni palnej lub białej. Ilość amunicji jest jednak niewielka, a przedmioty szybko niszczeją.

W eksplorowanych lokacjach należy zaglądać w każdy kąt. Gra oferuje rozbudowany system craftingu pozwalając nam korzystać ze znalezionych materiałów do konstruowania przydatnych narzędzi. Co warte dodania, nie ma tu planów. Narzędzia tworzymy eksperymentując sami.

Zakażenie wirusem nie jest bez znaczenia dla rozgrywki. By spowolnić postępującą chorobę, co niesie z sobą nieprzyjemne skutki (jak zmniejszenie maksymalnej ilości energii), należy odszukiwać i korzystać z zastrzyków z antygenem, który wyhamowuje jej postępy. W razie śmierci przejmujemy kontrolę nad nową postacią zachowując niektóre zdobycze z wcześniejszych ekspedycji. 

Wideo - The Last Stand: Aftermath

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper