The Forbidden Arts

The Forbidden Arts

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Stingbot Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
07.08.2019
Europa:
07.08.2019
Polska:
07.08.2019
Producent:
Stingbot Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
07.08.2019
Europa:
07.08.2019
Polska:
07.08.2019

The Forbidden Arts - opis gry

The Forbidden Arts to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez studio Stingbot Games. Tytuł ukazał się na komputerach (był przez pewien czas dostępny w programie wczesnego dostępu) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - The Forbidden Arts

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest niejaki Phoenix, który pragnie pojąć znaczenie wizji, jakie nawiedzają go w ostatnim czasie. By znaleźć odpowiedzi na nurtującego pytania, udaje się do druidki, ale wizyta ta nie przynosi konkretnych rozstrzygnięć. Z drugiej strony - nie jest też ona zupełnie bez znaczenia. Phoenix nabywa bowiem zdolność piromancji, z którą wybywa w świat.

Rozgrywka - The Forbidden Arts

W The Forbidden Arts rozgrywkę można podzielić na dwie części. Pierwszy to eksploracja trójwymiarowego świata, który jednak nie jest wypchany zawartością, a służy przede wszystkim przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, przypominając mapy świata z klasycznych gier jRPG. Część druga, stanowiąca większą część produkcji Stingbot Games, to natomiast eksploracja dungeonów. Perspektywa ulega wówczas zmianie, a zmagania naszego podopiecznego oglądamy z boku.

Podobnie jak np. w grach z serii The Legend of Zelda trzon gameplayu stanowi z jednej strony walka, a z drugiej rozwiązywanie łamigłówek. Te bywają różne: może to być przestawianie dźwigni w odpowiedniej kolejności albo na przykład odpowiednie pokierowanie głazem byśmy mogli odblokować drogę umożliwiającą kontynuowanie przygody.

Ważnym elementem rozgrywki jest manipulowanie żywiołem ognia. Phoenix może go pozyskiwać (jego użycie reguluje specjalny wskaźnik) w określonych miejscach, jak ogniska czy pochodnie. Tym sposobem otrzymujemy dostęp do specjalnych ognistych ataków mogących uzupełnić standardowy wachlarz umiejętności protagonisty. 

Wideo - The Forbidden Arts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper