The Fight: Lights Out

The Fight: Lights Out

6,8
35 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Bijatyka,   PS Move
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
05.11.2010
Polska:
05.11.2010
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Bijatyka,   PS Move
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
05.11.2010
Polska:
05.11.2010

Recenzja redakcji

Recenzja: The Fight: Lights Out (PS3)
8.0
Recenzja: The Fight: Lights Out (PS3)

The Fight: Lights Out - opis gry

The Fight: Lights Out to wydana w 2010 roku na PlayStation 3 produkcja, która jako jedna z pierwszych wymaga do działania kontrolera PlayStation Move. Za opracowanie tego tytułu odpowiada studio ColdWood Interactive, a jego wydaniem zajęła się firma Sony Computer Entertainment.

Gracz wciela się tutaj w początkującego zawodnika, który stopniowo pnie się po szczeblach podziemnej kariery. Mamy możliwość zdecydowania o wyglądzie naszego podopiecznego, po czym jesteśmy rzucani na wielką wodę. Naszym mentorem jest Danny Trejo, aktor znany przede wszystkim z filmów akcji, odgrywający w The Fight rolę Duke'a. W trakcie rozgrywki bierzemy udział w dwunastu zawodach, w których do pokonania czeka nie tylko cały szereg standardowych przeciwników, lecz również bossów. Każdy z tych ostatnich posiada zestaw ruchów i umiejętności, których może się nauczyć stworzony przez nas bohater – warunkiem jest jednak wygranie pojedynku. Po każdej walce otrzymujemy określoną sumę pieniędzy, które możemy wydać na ubrania i tatuaże, a także leczenie bohatera. Ponadto podczas rozgrywki odblokowujemy tak zwane "Dirty Moves" - specjalne i efektowne ciosy gotowe do odpalenia po naładowaniu widocznego na ekranie wskaźnika gniewu.

 

Oprócz trybu kariery, do naszej dyspozycji oddano także tryb multiplayer. Bawić możemy się zarówno przy jednej konsoli, jak i w Sieci - w tym drugim przypadku możemy także oglądać pojedynki innych graczy i obstawiać kolejne wygrane.

 

Gra wymaga do działania dwóch kontrolerów PS Move, choć jeden z nich może zostać zastąpiony przez DualShocka 3. Sterowanie opiera się tutaj na wykonywaniu ściśle określonych ruchów. Są one jednak intuicyjne, a ich zestaw jest rozbudowany, przez co nikt nie powinien mieć problemu z przyswojeniem sobie tego systemu. Ponadto gra wykrywa także ruchy samego gracza, toteż możliwe jest na przykład wykonywanie uników. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa i mroczna oprawa graficzna – kolejne pojedynki odbywają się w brudnych, opuszczonych miejscach.

Wideo - The Fight: Lights Out

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper