The Fight: Lights Out

The Fight: Lights Out

6,8
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Bijatyka,   PS Move
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
05.11.2010
Polska:
05.11.2010
Producent:
XDev Europe
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Bijatyka,   PS Move
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
05.11.2010
Polska:
05.11.2010

Recenzja redakcji

Recenzja: The Fight: Lights Out (PS3)
8.0
Recenzja: The Fight: Lights Out (PS3)

The Fight: Lights Out - opis gry

The Fight: Lights Out to wydana w 2010 roku na PlayStation 3 produkcja, która jako jedna z pierwszych wymaga do działania kontrolera PlayStation Move. Za opracowanie tego tytułu odpowiada studio ColdWood Interactive, a jego wydaniem zajęła się firma Sony Computer Entertainment.

Gracz wciela się tutaj w początkującego zawodnika, który stopniowo pnie się po szczeblach podziemnej kariery. Mamy możliwość zdecydowania o wyglądzie naszego podopiecznego, po czym jesteśmy rzucani na wielką wodę. Naszym mentorem jest Danny Trejo, aktor znany przede wszystkim z filmów akcji, odgrywający w The Fight rolę Duke'a. W trakcie rozgrywki bierzemy udział w dwunastu zawodach, w których do pokonania czeka nie tylko cały szereg standardowych przeciwników, lecz również bossów. Każdy z tych ostatnich posiada zestaw ruchów i umiejętności, których może się nauczyć stworzony przez nas bohater – warunkiem jest jednak wygranie pojedynku. Po każdej walce otrzymujemy określoną sumę pieniędzy, które możemy wydać na ubrania i tatuaże, a także leczenie bohatera. Ponadto podczas rozgrywki odblokowujemy tak zwane "Dirty Moves" - specjalne i efektowne ciosy gotowe do odpalenia po naładowaniu widocznego na ekranie wskaźnika gniewu.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Oprócz trybu kariery, do naszej dyspozycji oddano także tryb multiplayer. Bawić możemy się zarówno przy jednej konsoli, jak i w Sieci - w tym drugim przypadku możemy także oglądać pojedynki innych graczy i obstawiać kolejne wygrane.

 

Gra wymaga do działania dwóch kontrolerów PS Move, choć jeden z nich może zostać zastąpiony przez DualShocka 3. Sterowanie opiera się tutaj na wykonywaniu ściśle określonych ruchów. Są one jednak intuicyjne, a ich zestaw jest rozbudowany, przez co nikt nie powinien mieć problemu z przyswojeniem sobie tego systemu. Ponadto gra wykrywa także ruchy samego gracza, toteż możliwe jest na przykład wykonywanie uników. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa i mroczna oprawa graficzna – kolejne pojedynki odbywają się w brudnych, opuszczonych miejscach.

Wideo - The Fight: Lights Out

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper