The Elder Scrolls Online: Summerset

The Elder Scrolls Online: Summerset

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ZeniMax Online Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Premiery
Świat:
21.05.2018
Europa:
21.05.2018
Polska:
21.05.2018
Producent:
ZeniMax Online Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Premiery
Świat:
21.05.2018
Europa:
21.05.2018
Polska:
21.05.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: The Elder Scrolls Online: Summerset (PC)
8.0
Recenzja: The Elder Scrolls Online: Summerset (PC)
PC

The Elder Scrolls Online: Summerset - opis gry

The Elder Scrolls Online: Summerset to kolejny rozdział sieciowej produkcji przygotowanej przez ZeniMax Online Studio i wydany przez Bethesdę. Rozszerzenie wprowadzi do produkcji niewiarygodną wyspę, dzięki której gracze odkryją ojczyznę elfów wysokiego rodu po raz pierwszy od premiery The Elder Scrolls: Arena (1994).

Gracze mogą liczyć na nową strefę (Wyspa Summerset, niepowtarzalna i przepiękna kraina, jeszcze większa niż zeszłoroczne ogromne Vvardenfell z ESO: Morrowind), epicki wątek fabularny (Kontynuacja nagradzanej historii ESO wieńczy daedryczny dramat, który rozpoczął się w DLC Orsinium z roku 2015), Zakon Psijiców (Po raz pierwszy w grze z serii Elder Scrolls, możesz dołączyć do tajemniczego zakonu Psijiców i odkryć ich tajną stolicę – Artaeum),  nową linię umiejętności (Opanuj magię zakonu Psijiców, aby zyskać nową linię umiejętności bojowych i przejąć kontrolę nad samym czasem), wytwarzanie biżuterii (Najnowsza umiejętność wytwarzania w ESO pozwala graczom tworzyć potężne wyposażenie dla postaci) oraz nowe grupowe wyzwania PvE (Gracze mogą zebrać się w grupę i zmierzyć z wyzwaniami w Cloudrest (Przystani Obłoków), nową próbą dla 12 graczy, nowymi lochami i bossami oraz inną zawartością, taką jak gejzery otchłani).

Twórcy przygotowali również nową zawartość dla początkujących (nowi gracze mogą stworzyć postać i natychmiast przejść do ESO: Summerset, nie zaliczając poprzedniej zawartości ESO. Nowy samouczek i obszar startowy pomogą im szybko rozpocząć grę i przygotują ich do walki o ocalenie Tamriel od daedrycznego spisku) i doświadczonych gracz (zainteresowani mogą rozszerzyć świat gry o ESO: Summerset i przenieść istniejące postacie do nowej strefy albo rozpocząć przygodę nową postacią, jeśli mają na to ochotę. W Summerset znajduje się mnóstwo zawartości grupowej i historii do odkrycia, a więc to właśnie tam powinien zmierzać każdy fan ESO, aby zanurzyć się jeszcze głębiej w świat Elder Scrolls).

Wideo - The Elder Scrolls Online: Summerset

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper