The Elder Scrolls III: Trójca

The Elder Scrolls III: Trójca

8,1
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Premiery
Świat:
06.11.2002
Europa:
11.2002
Polska:
05.06.2003
Producent:
Bethesda Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Premiery
Świat:
06.11.2002
Europa:
11.2002
Polska:
05.06.2003

The Elder Scrolls III: Trójca - opis gry

The Elder Scrolls III: Tribunal (u nas wydany pod nazwą The Elder Scrolls III: Trójca) to RPG akcji w otwartym świecie wyprodukowane przez Game Studios i wydane przez Ubisoft 6 listopada 2002 roku na terenie USA i w listopadzie 2002 roku na terenie Europy jedynie na komputery osobiste z systemem Windows. Na terenie Polski, dzięki CD Projekt, produkcja pojawiła się 5 czerwca 2003 roku. Jest to jeden z dwóch dodatków, jaki ukazał się do The Elder Scrolls III: Morrowind.

Względem wersji podstawowej, produkcja nie zmienia założeń, czyli jest to RPG, gdzie ważnym elementem jest eksploracja rozległego terenu. Nowymi elementami - poza linią fabularną - jest modyfikacja ułatwiająca korzystanie z dziennika zadań oraz pewne muzeum, do którego można sprzedać określone przedmioty za wysoką cenę. Gracz może zapoznać się z tymi nowościami jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ramach fabuły opowiedziana jest historia która rozpoczyna się w momencie, gdy bohater kładzie się spać (jeśli gracz zainstalował dodatek przed rozpoczęciem głównej linii fabularnej, będzie to dopiero po jej zakończeniu). Wtedy też zostaje wyrwany ze snu przez zabójcę, który potem okazuje się być członkiem stowarzyszenia znanego jako Mroczne Bractwo. Chcąc odkryć coś więcej na ich temat wyrusza do stolicy Morrowind, Mournhold. A to dopiero początek historii, gdzie ważnym elementem są bogowie określani jako Trójca.

Produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem ze strony recenzentów uzyskując noty na średnim poziomie 80 procent. W późniejszym czasie, jako element wersji GOTY, dodatek ten ukazał się także na konsolę Xbox.

Wideo - The Elder Scrolls III: Trójca

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper